Київський університету ім. Бориса Грінченка – чемпіон XIX Чемпіонату ФАСК з футболу

В останньому турі Вищої ліги ФАСК, в матчі між командою КУБГ та збірною НУФВСУ-МАУП вирішувалась доля золотих нагород сезону. Для того, щоб стати чемпіонами, команді Сергія Швеця необхідно було тільки перемагати, будь-який інший результат означав, що чемпіонами столиці вдруге поспіль стануть гравці «Меркурію» з КНТЕУ.

Після чудового матчу на стадіоні КНТЕУ від колективу Сергія Бойченко, в якому вони на останніх секундах зазнали поразки з рахунком 3:2, від цього поєдинку всі очікували напруженої боротьби, адже третя команда чемпіонату так просто дарувати очки лідерам не мала намірів. Втім слід віддати належне команді КУБГ, яка з перших хвилин зустрічі продемонструвала свій насправді «чемпіонський» настрій на гру. Кілька небезпечних моментів на старті поєдинку біля воріт гостей не завершились взяттям воріт, але відчуття голу було у кожного з присутніх на трибунах. І взяття воріт не заставило себе довго чекати. На 15-й хвилині свою фірмову подачу від кутового прапорця виконав лідер КУБГ – капітан Євген Миколаюк, а в карному майданчику точним ударом головою її замкнув Ярослав Піскун. Ця зв’язка спрацьовувала немало разів протягом усього сезону та спрацювала в найважливішому матчі. Господарі розуміли, що перевага в один м’яч над таким суперником це досить не надійно, тому не давали можливості гостям переходити на власну половину, а навпаки намагались відзначитись вдруге. Через 8 хвилин, після першого голу, коли той таки Євген Миколаюк побачив на дальній стійці воріт вільного Владислава Кобу та віддав тому чудову передачу. Кращий бомбардир сезону зробив все, як у підручнику – одним дотиком обробив м’яч, а другим відправив його у сітку воріт. Звісно голкіпер НУФВСУ був близьким, аби парирувати цей постріл, але трохи не вистачило везіння, та як відомо щастить сильнішим. Гості оговтались від стартової навали суперника лише під завершення першої половини гри і почали щось створювати біля воріт Микити Данилевського. Данило Савійсько завдавав непоганого удару з-за меж карного майданчика, з яким впорався перший номер КУБГ. Тож на перерву команда Сергія Швеця пішла за повної ігрової переваги та рахунку 2:0 на свою користь.

У другому таймі взнаки далась страшенна спека, що стояла над столицею по обіді. Тому обидва колективи намагались зберегти сили для фінального штурму. Кілька напівмоментів біля одних та інших воріт не завершились нічим небезпечним. А от наприкінці зустрічі мацну крапку в матчі поставив Владислав Никоненко, який чудово відкрився під передачу партнера і завершив точним потужним ударом свій вихід віч-на-віч. Не можна сказати, що саме цей гол став вирішальним, але він став дуже символічним для його команди та для самого молодого футболіста, який цілком заслужено отримає золоті нагороди XIX Чемпіонату ФАСК з футболу серед студентських команд ЗВО. 16 перемог у 18 матчах, 2 нічиї та 50 набраних очок дозволяють колективу Київського університету ім. Бориса Грінчека святкувати перше в історії чемпіонство, для чого Сергію Швецю знадобилось усього 3 роки роботи з командою. Фантастичний результат, з чим ми і вітаємо весь колектив КУБГ.