НУБіПУ завершує сезон перемогою

В середу, 30 травня на футбольному полі НТУУ «КПІ» місцевий колектив «Політехнік» приймав команду НУБіПУ. Останній матч сезону, який нічого не вирішував та особливо не змінював у турнірній таблиці, але завершити сезон перемогою прагне кожен.

Гра розпочалась досить активно, попри спеку. Вже на сьомій хвилині рахунок було відкрито, а автором голу став Антон Мельник, який на лівому фланзі атаки обіграв захисника і робив наче простріл поперек воріт, але невеличкий рикошет та помилка голкіпера призвела до того, що м’яч підступно залетів у сітку воріт. Згодом гості відповіли небезпечним ударом від Владислава Гоменюка, який парирував голкіпер. Але вже у наступній атаці на 18-й хвилині Владислав виправився та успішно реалізував вихід віч-на-віч з першим номером «Політеху» Серго Гогінавою. Наступні 25 хвилин гра трохи заспокоїлась, але більше гострих нагод було у господарів поля, втім відзначитись вони так і не змогли, адже непогано на лінії воріт діяв Дмитро Бурлака. Перший тайм завершився із рівним рахунком 1:1 за досить рівної гри.

На другу половину зустрічі НУБіПУ вийшли більш вмотивованими та сконцентрованими на позитивному для себе результаті. Чисельні атаки на ворота «політеху» були не такими і гострими, але на 68-й хвилині простріл з флангу змогли таки замкнути в карному майданчику, та от тільки замкнув його саме гравець у салатовій формі. Іван Кубах зрізав м’яч у власні ворота і встановив рахунок 1:2 не на користь своєї команди. А трьома хвилинами пізніше Ігор Шишкін, який не так давно з’явився на полі замість В’ячеслава Писаревського, зміг забити останній гол в цьому матчі та в цьому сезоні для своєї команди. Нажаль господарі так і не знайшли в собі сили, аби відігратись, або бодай вдруге відзначитись у воротах Дмитра Бурлаки, тому перемога НУБіПУ, які завершують сезон на сьомій сходинці на командою «Політехнік», що стала п’ятою. Загалом команди досить непогано себе проявили протягом усього чемпіонату, тому чекаємо від них підсилення та покращення результатів у наступному сезоні.