«Меркурій» не без проблем переграє КНУ ім. Шевченка

Весняна частина загань з футболу була відкрита матчем 9 туру в групі Б, де на полі КНТЕУ місцевий колектив «Меркурій» приймав команду КНУ ім. Тараса Шевченка.

Цей матч був дуже принциповим для гравців та тренерського штабу «Меркурію», адже восени в матчі на полі КНУ, вони поступились із рахунком 1:0, попри величезну кількість нереалізованих нагод. Історія має властивість повторюватись, тому перший тайм був дуже схожим на матч першого кола. На старті поєдинку господарі змарнували кілька чудових виходів віч-на-віч. І якщо у випадку з моментами Максима Скрипника, у якого відверто не пішла гра, та Микити Нехти, самі гравці не змогли реалізувати власні нагоди, то у випадку непоганого удару від Артема Ільченко – на місці був голкіпер гостей. Щодо моментів КНУ ім. Тараса Шевченка, то він був лише один за всю гру, але реалізували вони його дуже і дуже впевнено. На 19-й хвилині Олексій Кондратенко втік від центрального захисника та без проблем переграв Дмитра Міхєєва. Слід відзначити бездоганну розрізну передачу від Микити Томіна. Після пропущеного голу підопічні Олексія Яценко намагалися ще до перерви відігратися, аби не поспішати в другій половині гри та позбавитись цієї нервовості, що переслідувала їх всі перші 45 хвилин. Продовжував марнувати нагоди Максим Скрипник, за що тренер змінив його ще до перерви, але і після заміни м’яч не йшов у ворота Олега Кабанова. Тож на перерву команди пішли за мінімальної переваги в рахунку гостей, але за тотальної домінації на полі гравців «торгового».

В роздягальні хлопці з КНТЕУ почули настанови тренера та вже по перерві почали більш відповідально ставитись до своїх моментів. Натомість слід віддати належне Костянтину Сахарову, який чудово налаштував своїх підопічних на гру з явним фаворитом, адже до 72-ї хвилини захищалися дуже компактно та злагоджено. Зрівняв рахунок в матчі Ігор Яцковець, який загалом виділявся впевненістю протягом усієї гри та був очевидним лідером своєї команди на полі. Яцковець на куті карного майданчику обіграв захисника та поцілив у дальній кут воріт. На 78-й хвилині господарі вже повели в рахунку, завдяки сольному проходу Дениса Балацького та його ж фантастичному удару в дальню дев’ятку воріт. А крапку в матчі поставив Андрій Гриб на останній хвилині матчу, коли нападник відгукнувся на простріл Едуарда Шафаренко та без проблем відправив м’яч у сітку воріт. Досить складний перший тайм для «Меркурію», але цілком заслугована та логічна перемога в матчі з «шевченківцями», які своєю грою дають надію всім вболівальникам, що інтрига в групі Б буде тільки зростати з кожним матчем.