ФАСК продовжує співпрацю зі спортивним порталом SPORT.ua

Одним з пріоритетних напрямків розвитку та популяризації студентського спорту в столиці є співпраця з медійними ресурсами, які без вагань інформують своїх читачів про футбольні та футзальні баталії серед студентських команд. Вже третій рік поспіль Футбольна асоціація студентів м. Києва залучена інформаційною підтримкою незалежного спортивного порталу SPORT.ua.

В п’ятницю, 15 березня Президент ФАСК Вадим Місюра та директор з маркетингу ООО «Спорт юей» Михайло Реуцький підписали угоду про співпрацю.

Предметом даного договору є співробітництво Футбольної асоціації студентів м. Києва та порталу SPORT.ua з метою розвитку футболу та футзалу у закладах вищої освіти усіх типів та форм власності у столиці, а також проведення та висвітлення чемпіонатів та кубків м. Києва з футболу та футзалу серед чоловічих та жіночих студентських команд ЗВО.

 

Підписуючи угоду, Президент ФАСК підкреслив, що вбачає у даній співпраці широкі перспективи для обох сторін та сподівається на довгу та плідну співпрацю з чудово відомим студентському спортивному осередку порталом SPORT.ua.

SPORT.ua – це незалежний спортивний інтернет-портал, який посідає перше місце по відвідуваності в Україні серед загальноспортивних сайтів. Близько одного мільйону унікальних відвідувачів та близько тридцяти мільйонів переглядів щомісяця. SPORT.ua було засновано в 2003 році і вже майже протягом 15 років сайт інформує відвідувачів про основні спортивні події в Україні та світі.

Прес-служба ФАСК

 
16 березня 2019

 458 переглядів

 
 
123123