Вадим Місюра нагородив чемпіонів Вищої ліги ФАСК з футболу

27 червня в концертній залі першого навчального корпусу Київського університету ім. Бориса Грінченка відбулось вручення дипломів випускникам освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», на яке завітав Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва Вадим Місюра.

Стартувало свято з нагородження університетської команди КУБГ, яка стала переможцем XIX Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО. 16 перемог у 18 матчах, лише 2 нічиї та 50 набраних очок дозволили колективу Київського університету імені Бориса Грінченка святкувати перше в історії чемпіонство у Вищій лізі ФАСК.

Для нагородження чемпіонів на сцену було запрошено Президента ФАСК Вадима Місюру, який привітав усіх зі святом: «Шановні грінченківці, я в першу чергу від щирого серця вітаю всіх випускників та їх батьків із закінчення закладу вищої освіти. Мені приємно виконати почесну місію і відзначити команду Вашого університету з перемогою в XIX чемпіонаті м. Києва з футболу серед студентів. Вам дійсно є чим пишатись, адже ще три роки тому команда вашого університету грала у Першій лізі наших змагань, а вже сьогодні вони стали переможцями Вищої ліги м. Києва. Величезна заслуга в цьому є в державницькій позиції ректора університету щодо спортивних здобутків, а також самовідданій праці тренера команди Сергія Швеця. Сьогоднішні чемпіони мають велике спортивне майбутнє!»

Також Президент відзначив індивідуальними нагородами Владислава Кобу - кращого бомбардира XIX Чемпiонату мiста Києва з футболу серед студентських команд закладiв вищоï освiти сезону 2017/2018 рокiв, кращого півзахисника – Євгена Миколаюка та кращого тренера – Сергія Швеця.

Ректор Київського університету ім. Бориса Грінченка Віктор Огнев’юк подякував асоціації та зокрема Вадиму Місюрі за проведений чемпіонат і відзначив, що дане чемпіонство є лише першим, але вже досить блискучим результатом для їхнього університету. Також він нагородив Презедента ФАСК пам’ятним подарунком – футболкою КУБГ в традиційних кольорах університету.

Владислав Третяк

Фото: Дмитро Івашков

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК – ТМ Parimatch

www.parimatch.ua

www.facebook.com/parimatch.ua

 
27 червня 2018

 264 перегляда

 
 
123123