Дванадцять м’ячів на двох: «Легпром» у Кубку долає «Європейський університет»

За останні два тижні команди «Легпром» та «Європейський університет» грали між собою вретє. Дві попередні зустрічі відбулись у рамках чемпіонату міста. А ось третій поєдинок суперників, пройшовший в останній день осені, мав визначити чвертьфіналіста Кубка Києва серед ВНЗ. «Європейці» прагнули взяти реванш, адже в обох матчах чемпіонату вони поступалися «легпромівцям».

Забігаючи наперед, відзначимо, що гра видалася напрочут видовищною та результативною. Обидві команди заслужили на комплімент, адже на полі точилася справжня боротьба, в якій ніхто не хотів поступатися.

Перший тайм завершився нічиєю 2:2. «Легпром» двічі виходив уперед, гості відразу зрівнювали рахунок. Першим забив капітан «легпромівців». Отримавши пас від Пугача з фланга Мандровський першим дотиком прокинув м’яча повз захисника, а другим влучив у кут. Але не пройшло й двох хвилин, як «європейці» зрівняли рахунок. Руслан Брицький віддав пас на Дениса Муху, той пробив, але воротар «Легпрома» відбив м’яча. Утім першим на добивання встиг Брицький, забивши уже у порожні ворота – 1:1.

Надалі «Легпром» контролював гру і мав кілька разів виходити уперед. Зокрема чудовий шанс подвоїти рахунок мав Мандровський, але поцілив у стійку. Також близький до успіху був Ростислав Яременко, але ударом головою не влучив по воротах. Та все ж на 40-й хвилині підопічні Костянтина Бабича відзначилися вдруге. Сергій Мандровський довгим пасом вивів Артема Сторожука до воріт і той переграв Сергія Дігтяря. Утім «європейці» знову досить швидко відновили рівновагу. Все той же Брицький після прострілу з фланга вразив ворота Дмитра Самсоненко на дальній стійці – 2:2.

А ледве розпочалася друга половина зустрічі, як гості уже передували у рахунку. Денис Муха вивів Луїса Гомеса на побачення з воротарем «Легпрома» і конголієць не схибив – 2:3. Утім помилка «європейців» у захисті звела нанівець зусилля команди, адже Сторожук вийшов сам на сам та переграв воротаря – 3:3. А за кілька хвилин гості отримали подвійне покарання. Мандровський опинився біля воріт, переграв Дігтяря, та пробивав майже у порожні ворота. Але Олексій Гоменюк встиг стати на шляху м’яча та рукою зупинив шкіряного. Арбітр вилучив оборонця «європейців» та призначив одинадцятиметровий удар. Капітан «Легпрому» з позначки не схибив – 4:3. За дві хвилини гості мали можливість зрівняти рахунок, але Денис Муха вибачив суперника, не забивши з 10 метрів.

Убільшості команда Костянтина Бабича діяла ще впевненіше. Протягом кількох хвилин Сергій Мандровський та Євген Пугач довели рахунок до 6:3, реалізувавши два вихода віч-на-віч. Між цими голами відбулося вилучення і у складі «Легпрому». Хоча у тому епізоді Євген Діденко заслуговував скоріше на жовту картку, ніж на червону. Але арбітр покарав захисника досить суворо.

Ближче до завершення матчу «європейці» провели кілька небезпечних атак, одна з яких завершилася взяттям воріт. Брицький зліва подав на лінію воротарської, а Олександр Селещук випередив Андрія Махніцького, та пробив головою у кут – 6:4. Утім останнє слово у матчі залишилося за «Легпромом». Спочатку Владислав Антонов вдотик замкнув простріл з флангу. А за дві хвилини Максим Даценко влучно вдарив з лінії штрафної.

У підсумку – 8:4, «Легпром» здобуває яскраву перемогу, та виходить у чвертьфінал.