«Політехнік» розгромив «Університет культури»

У десятому турі Вищої ліги ФАСК з футболу на стадіоні «Локомотив» колектив Київського національного університету культури і мистецтв приймав команду «Політехнік» з НТУУ «КПІ».

Гра минулого туру між цими командами завершилась перемогою «політехніків», але гра була досить цікавою та без очевидної переваги одного з колективів. Цей же матч розпочався з небезпечного моменту біля гостей, який змарнував Каха Джикія, але слід віддати йому належне, адже він сам собі цю нагоду і створив, обігравши самотужки трьох захисників з команди суперника. Не реалізувавши свою нагоду, господарі поля пропустили вже на 19-й хвилині матчу. Невдало зіграв центральний захисник «Університету культури», подарувавши м’яч Андрію Губені, який впевнено перекинув голкіпера. На пропущений м’яч КНУКіМівці відповіли непоганим пострілом Сергія Гнатенка з дальньої відстані, але м’яч просвистів над поперечкою воріт. Натомість на 40-й хвилині, воротар КНУКіМ вдруге виймав шкіряного з сітки власних воріт. Дуже стрімка контр-атака по лівому флангу від гостей, чудовий простріл в карний майданчик від Павла Пішти, який замкнув Роман Коробко. На перерву команди пішли за рахунку 0:2 і всі очікували, що господарі поля вийдуть на другий тайм налаштовані більш рішуче на здобуття очок.

Другий тайм розпочався з третього пропущеного м’яча господарями. На 55-й хвилині, автор другого голу Роман Коробко віддав точну передачу в карний майданчик на вільного Миколу Дідика, який без проблем переграв голкіпера з близької відстані. Де в цей момент були центральні оборонці, так і залишається загадкою. А на 63-й хвилині розгромним рахунок зробив Микола Богданов, який вийшов на побачення з першим номером суперників та спіймав його на виході, перекинувши того. Ще три хвилини потому відзначився Ігор Павленко, реалізувавши свій вихід віч-на-віч та зробивши рахунок 0:5 на користь своєї команди. Та все ж слід віддати належне команді «Університет культури», яка знайшла в собі сили забити бодай м’яч престижу. Сталося це на 75-й хвилині, завдяки чудовому удару Романа Набцуліна, який був першим на підбиранні біля лінії карного майданчика «Політехніка». Матч завершився із розгромним рахунком 1:5 на користь команди з НТУУ «КПІ», яка посідає 5-у сходинку та має порівну очок зі збірною НУБіПУ. Натомість КНУКіМівці йдуть передостанніми, здобувши лише 2 перемоги.