«Інфіз» та НУБІПУ розійшлися «мировою»

У 10 турі Вищої футбольної ліги ФАСК серед чоловіків зустрілися команди НУФВСУ – МАУП та НУБІПУ. Останні були господарями матчу. Обидва колективи рішуче налаштувалися на цю гру. Три очки були бажані як для одних, так і для інших.

Обидві команди почали матч надзвичайно енергійно. Футболісти одразу ж задали швидкий темп для гри. Перший момент створили гравці НУФВСУ, Островський Денис потужно пробив з 30 метрів, але м’яч пройшов набагато вище воріт. «НУБІПівці» не забарилися з відповіддю. Штрафний удар від Мацапули Сергія виявився не надто складним для голкіпера суперника. Команди діяли злагоджено, вихід з оборони в атаку здійснювався у найкращих стилях іспанської «Барселони». На 23 хвилині господарі організували швидку контратаку, після якої Гришин Антон пробивав по воротах, однак голкіпер впорався з ударом. Ініціативою на полі не володіла жодна з команд, вони показували хорошу рівну гру. «Інфіз» міг відзначитися на 37 хвилині, але після удару Балацького Дениса м’яч з рикошетом від захисника влучив у стійку воріт. На деякий час боротьба вщухла, відбулося певне затишшя. Можливо це було затишшя перед бурею? Під кінцівку тайму НУБІПУ втратив хорошу нагоду забити, після подачі з кутового Захарченко Станіслав пробив головою, але захисник суперника вибив м’яч прямо з лінії воріт. На цьому перша половина зустрічі закінчилася.

Другий тайм розпочався також жваво. В дебюті мав шанс відзначитися «Інфіз», після помилки свого «візаві» Сезанович Валерій пробивав по воротах, однак не «докрутив» і м’яч пройшов повз. В день матчу було холодно, як взимку (добре, що ще сніг не пішов), це напевно і змушувало обидві команди рухатися на полі та показувати футбол на високих швидкостях. На 56 хвилині гравець НУБІПУ завдавав удару з-за меж штрафного майданчика, голкіпер зіграв впевнено та забрав м’яч до рук. Гості відповіли більш красномовно, адже їм вдалося відкрити рахунок у матчі. Балацький Денис здійснив рейд лівим флангом та виконав передачу на Довгого Олександра, який злету одразу ж пробив та змусив голкіпера суперника витягувати «круглого» з сітки воріт. Після цього у матчі запанувала боротьба, яка точилася на кожному клаптику поля. НУБІПУ заграв дещо агресивніше, адже їм потрібно було зрівнювати рахунок на табло. І вони добилися свого, своїм натиском господарі заставили помилитися суперника та «сфолити» у власному штрафному майданчику. Як висновок, пенальті у ворота НУФВСУ – МАУП. Гришин Антон холоднокровно реалізував одинадцятиметровий удар. Обидва колективи не засиджувалися в обороні, мчалися просто на зустрічних курсах. Однак рахунок у матчі більше не змінювався, та й взагалі небезпечних моментів під кінцівку гри ніхто так і не побачив. Матч завершився бойовою нічиєю.

Гра видалася напрочуд вдалою. Команди показали дійсно хороший футбол. Варто відзначити і боротьбу, яка супроводжувала весь матч. Можна бути впевненим, що кожен з шанувальників, хто завітав на стадіон, залишився задоволеним.

Богдан Бедь

Фото: Дмитро Івашков

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК – ТМ Parimatch

www.parimatch.ua

www.facebook.com/parimatch.ua

 
22 листопада 2017

 218 переглядів