«Легпром» з хокейним рахунком переграє «європейців»

За тиждень від першого матчу, команди «Легпром» (КНУТД) та Європейського університету зустрілися знову. Друге побачення суперників відбувалося у рамках 10 туру Вищої ліги чемпіонату Києва серед ВНЗ. Як і першому протистоянні сильнішими виявилися підопічні Костянтина Бабича.

Однак звітний поєдинок відрізнявся від попереднього тим, що «європейці» не змогли зібрату на гру повний склад. Отже, «Легпром» отримав відносну перевагу ще до початку поєдинка. А уже під час матчу втілив її у забиті м’ячі.

За великим рахунком боротьба на полі точилася лише у першому таймі. Поки у номінальних гостей ще були сили, вони як могли протистояли «легпромівцям». Відсутність на полі повного складу стала відчуватися у грі «європейців» після перерви. Хоча по суті гра була зроблена протягом перших 19 хвилин матчу.

Відкрили рахунок господарі з пенальті. Капітан «Легпрому» Сергій Мандровський вдало виконав вирок. Він же на 14-й хвилині подвоїв перевагу власної команди, реалізувавши вихід сам на сам. А за 5 хвилин у ворота «європейців» влетіло два голи поспіль. Спочатку чергову швидку атаку реалізував Мандровський, а потім Владислав Лозинський поцілив у ворота з лінії штрафної – 4:0.

До честі команди гостей, один м’яч вони відіграли зусиллями Романа Кучми, але більше вони майже не турбували Дмитра Самсоненко. У відповідь «Легпром» забив вп’яте до перерви. Все той же Сергій Мандровський зробив «покер», перегравши Дениса Некрашевича з близької відстані – 5:1.

А те що коїлося після перерви, важко назвати футболом. Гравців команди гостей остаточно залишили сили, тому «легпромівці» без особливих проблем організовували одну гольову атаку за іншою. У підсумку Сергій Мандровський та Максим Хлань записали на свій рахунок по два голи. Майже усі взяття воріт відбулись за одним сценарієм: чисельна перевага в атаці, вихід віч-на-віч, або розіграш м’яча у карному майданчику. По такій грі рахунок мог бути і більшим на користь «легпромівців», але команда Костянтина Бабича зупинилася на 9 м’ячах.

Таким чином «Легпром» здобув п’яту перемогу у чемпіонаті, яка дозволила команді піднятися на четверту сходинку. За тиждень ці ж суперники мають провести ще одну гру між собою. Але буде вона вже у рамках Кубка Києва. Отже, то буде зовсім інша історія.