Тарас Шпичка: «Їхали за практикою, а привезли Кубок»

На минулому тижні футзальний клуб «Інтер Медіа Сервіс» прийняв участь у міжнародному турнірі в Республіці Білорусь. Українські дівчата гідно представили честь країни й серед шести команд-учасниць киянки посіли перше місце. Приємно зазначити, що «костяк» команди-переможниці складають представниці колективного члену ФАСК – команди Національного університету харчових технологій.  За подробицями цієї подорожи ми звернулися до головного тренера команди Тараса Шпички.

- Тарасе, наскільки відомо, на минулому тижні делегація футзального клубу «Інтер Медіа Сервіс» гостювала у сусідній країні. Що ви там робили і як ця подорож стала можливою?

- Так дійсно, з 29 по 31 січня наша команда перебувала у Білорусі, де ми взяли  участь у міжнародному турнірі. Відповідно, напередодні змагань ми отримали запрошення від Білоруської федерації футзалу приїхати до Могильова, і вирішили, що ця подорож буде корисною для команди. Це був перший Відкритий Кубок Білорусі з футзалу серед жінок, в якому зіграли шість команд.

- Яку же користь для команди ви бачили у цьому турнірі?

- Насамперед, ми їхали отримати ігрову практику та новий досвід таких змагань. Розуміли, що нам будуть протистояти гарні команди, які працюють на професійному рівні. Тому цікаво було побачити й себе на їх рівні. Але вийшло так, що ми перемогли у турнірі…

- … Тобто, їхали за ігровою практикою, а привезли Кубок…

- Саме так. Як часто буває, апетит приходе під час їжи. Спочатку виграли дві зустрічі у групі, а у фіналі здобули перемогу над господарками турніру – командою «Надія-Дніпро-2» з рахунком 1:0.

 

- Що відчували після перемоги у Кубку? Що сказали дівчатам?

- Звичайно, відчували радість. В Могильові ми представляли не тільки Україну, а й безпосередньо наш Національний університет харчових техноголій. Тому відчували гордість за результат. Щодо дівчат, то вони заслужили самих тепліх слів. На них була велика відповідальність за виступ в іншій країні, і я радий, що вони поставилися до турніру належним чином. Одним словом: «Молодці»!

- Навпевно, когось з дівчат організатори відзначили призом?

- Так, безперечно. Кращим бомбардиром турніру стала Юлія Форсюк, а кращим гравцем – Юлія Тітова. Але ще раз скажу, що уся команда зіграла добре, та заслужила високої відмітки за цей виступ.

- А які взагалі враження у вас залишилися від подорожі? Як вас приймали, які були умови?

- Чесно кажучи, все було ну дуже високому рівні. Чудовий зал, чудова атмосфера. Особисто мене вразив Палац Спорту у Могильові. Хороший зал та покриття. Можу, звичайно, помилитися, але в Україні, напевно, споруди такої якості, нажаль, не має. Безперечно, можу відзначити рівень суперників. Взагалі рахую, що такі турніри багато що дають в плані досвіду, тому якщо нас запросять і наступного року, із задоволенням поїдемо ще.      

Олександр Нікітін

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК –

Parimatch.ua  
www.parimatch.ua  
www.facebook.com/parimatch.ua  

vk.com/pari_match_ua 

 
8 лютого 2016

 1850 переглядів

 
 
123123