БОРИС КОРЖОВ: Футбол – це моє хобі № 1!

ФАСК пристально стежить за долями випускників асоцації,  які, окрім навчання, змогли реалізувати себе у спорті. Героєм цього репортажу став один із лідерів ЗБІРНОЇ КНУКіМ з футболу зразка 2010-2013 років, Борис Коржов, який після закінчення університету зміг продовжити свою спортивну кар'єру і наразі є футболістом харківського клубу "АНКАР".


- Борисе, зі скількох років ти займаєшся футболом і що це для тебе, хобі? 

- Займаюсь з шести років, це моє хобі номер один. Окрім футболу я також розробляю ігри для гаджетів та, з недавнього часу, займаюся розкруткою груп, зараз веду 5 спільнот в Instagramm на різні тематики.

- Ти був одним із лідерів футбольної збірної КНУКІМ, а з якого курсу ти почав за неї грати? 

- Почав грати з ІІІ курсу, тому що цілий перший та другий курси я відновлювався після травм. 

- Чи вдавалося поєднувати виступи за збірну і навчання ? 

- Якщо чесно, то в цьому не було жодних проблем, адже коли наявне бажання, то все під силу.

- Який рівень футболу панував на той час в університеті ? 

 - Я встиг застати, скажімо так, стару гвардію. Хлопці були старшими на той момент від мене, і вони показували хороший, напевно, більш силовий футбол за рахунок сильного та швидкого Святослава Дардалана. На зміну їм прийшов я та ще кілька сильних гравців. І ми почали невеликими темпами перебудовуватися, підвищувати рівень гри, даючи бій одним із найбільш сильних команд, таким як збірна НТУУ "КПІ" та їм подібним. На піку нашої форми грали з ними на рівних.

- Ти жив в Польщі та грав за місцеву команду в одній з польських ліг, що можеш розповісти про неї ? 

- Я грав в Польщі частково зимою, весною і ближче до середини цього літа вже приїхав додому. Можу сказати, що такого брутального футболу я ще не зустрічав. На тренуванні все дуже просто, тому що, як правило, ніхто не йде в сутички, всі грають обережно. Проте в першому офіційному матчі я відчув їхній футбол буквально, мені ледве ‘’не відірвали’’ ноги. В Польщі більше ліг, більше конкуренції на даний момент, більш силовий футбол, але платять мало, порівнюючи з іншими європейськими країнами. 

 


 


- Повернувшись додому, в Україну, ти почав виступати за місцеву команду із Харкова, що грає у вищій лізі області. Що можеш розповісти про цю команду? 

- Для повноти уявлення про нашу команду, розповім про наших суперників, про тих, з ким ми граємо. За дуже короткий період, не враховуючи регулярні ігри на область Харкова, де виступають команди, які грають в цьому сезоні в третій лізі України, ми провели низку товариських матчів з професійними клубами та їх академіями. Зіграли з академією "Сталі", "Металіста", і т.д. Із тих матчів, які найбільше запам’яталися були ігри проти однієї із найсильніших команд першої ліги України – ФК ‘’Геліос’’ (Харків), також провели матч проти команди з Прем'єр-ліги України з футболу – Кропивницької ‘’Зірки’’ (під час перерви на ігри Національних збірних). 

- Минуло вже багато часу від того, як ти закінчив університет, а чи згадуєш ти про КНУКІМ? 

- Якщо чесно, то дуже часто згадую. Університет – це те, що не можливо пропустити ні в якому разі в цьому житті. Футбол в КНУКіМ подарував мені багато емоцій, пам’ятних моментів і друзів, що дуже важливо. КНУКІМ – це дуже класний університет, який сильно запам’ятовується. В мене дуже багато друзів з якими я познайомився саме в університеті.
 

 


- Що ти можеш побажати хлопцям, які зараз грають за збірну університету з футболу? 

- Футболісти – це сильні люди, які себе завжди поважають. Слабким людям не місце на футбольному полі. Я впевнений в кожному, хто зараз грає за збірну є характер. Вони повинні пам’ятати за який університет грають. Обов’язково мають налаштовуватись перед кожною грою так, щоб їх боялися опоненти. Нехай пам’ятають про психологію, вона дуже важлива в сучасному футболі. Також це їм допоможе і поза полем, бо характер не може залишатися тільки на полі. Їхня сила, як фізична, так і духовна буде супроводжувати їх і в повсякденному житті. Ну і просто хочеться побажати удачі! 

Що ж, у свою чергу і ми бажаємо Борису удачі, надійних партнерів на футбольному полі та поменьше травм!

Богдан Бедь

 
25 жовтня 2016

 1690 переглядів

 
 
123123