Зі святом, рідний клуб!

З нагоди урочистої дати – ювілею славетного клубу «Динамо» Київ, що святкується цьогоріч, Футбольна асоціація студентів міста Києва, Фан-клуб «Динамо» та громадська організація "Ветерана футбольного клубу "Динамо" Київ" дають старт проекту «Зі святом, рідний клуб!».

Головною метою даного проекту  є привернення уваги вболівальників до великих звершень клубу, великих людей минулого та сьогодення. Отже, давайте разом зробимо крок на зустріч 90-річчю «Динамо».

У рамках проекту ми підготуємо для Вас цікаві конкурси, захоплюючі інтерв’ю та репортажі, а на десерт – фінал Студентської ліги «Динамо» та фінал Кубку ФАСК на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського наприкінці травня – початку червня.

Реалізація проекту проходитиме за наступними стадіями:

- «11-ка найкращих». Ми створимо серію матеріалів для того щоб Ви, шановні читачі, допомогли нам обрати, шляхом голосування в соціальних мережах, 11 найкращих на Вашу думку гравців на кожній з позицій.

- Створення матеріалів про гравців «Динамо» Київ, що захищають кольори рідного клубу та їхні можливості поєднувати великий спорт з навчанням, та запитаємо у вже минулих футболістів, як їм це вдавалося в роки їхнього студентства.

- Відео-конкурс, в якому Ви особисто привітаєте свій улюблений клуб з ювілеєм, а автори найкращих привітань отримають цінні подарунки та можливість показати своє привітання гравцям та вболівальникам «Динамо».

- Закінчиться проект найбільш очікуваними серед студентів спортивними подіями – фіналом Студентської ліги «Динамо» та фіналом Кубка Футбольної асоціації студентів міста Києва на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського, під час яких відбудеться підбиття підсумків даного проекту.

Слідкуйте за анонсами на офіційному сайті «Динамо», сайті ФАСК та Фан-клубу «Динамо», аби не проґавити цікаві конкурси з подарунками! Привітайте «Динамо» разом з нами!

 
30 березня 2017

 206 переглядів