Сьогодні стартує голосування в конкурсі «Міс фото ФАСК 2019»!

Ми раді анонсувати старт конкурсу, який вже третій рік поспіль прикрашає собою весняну частину змагань з футзалу серед жіночих студентських команд ЗВО та який вже встиг стати традиційним, конкурс в якому представлені найгарніші, найсміливіші та найбільш спортивні дівчата з університетів столиці, що беруть участь у змаганнях під егідою ФАСК. Саме тому вже сьогодні стартує голосування в конкурсі «Міс фото ФАСК 2019» від Футбольної асоціації студентів м. Києва та офіційного партнера ТМ «Pariмatch».

 

Представляємо Вашій увазі головних дійових осіб даного протистояння за звання найгарнішої футзалістки студентства:

1. Ганна Голубцова – студентка Національного університету харчових технологій.

2. Наталія Трайкун – студентка Київського університету ім. Бориса Грінченко.

3. Вікторія Соломаха - студентка Національного педагогічного університету ім. Михайла Драгоманова.

4. Валерія Коноваленко – гравець команди Національного університету фізичного виховання і спорту України.

5. Аліна Петренко – студентка Національного авіаційного університету.

6. Каріна Василенко – студентка Національного університету біоресурсів і природокористування.

Переможниця буде визначена за вже звичною схемою голосування в два етапи: голосування читачів та підписників порталів ФАСК у соціальних мережах та оцінювання дівчат членами журі. Цього року до складу журі входять: Директор Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Олімпійський чемпіон з фехтування - Вадим Гутцайт, Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва  - Вадим Місюра, Голова жіночого комітету з футзалу, віце-президент ФФзК – Інна Дідич, Голова Федерації Футзалу м. Києва – Руслан Хоботов, Заступник голови Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України – Олександр Трофименко та директор з маркетингу http://sport.ua/ - Михайло Реуцький. В залежності від кількості голосів на нашому сайті, дівчата можуть отримати від одного до п’яти балів, ще по одному балу є в розпорядженні кожного члена журі, який може віддати його тільки одній конкурсантці. В разі рівної кількості очок у учасниць, право на вирішальний бал має голова журі – Вадим Гутцайт.

Віддати свій голос Ви можете за цим посиланням: http://plbz.it/2UH7dWS

Результати голосування читачів та членів журі будуть оприлюднені  22 квітня напередодні фіналу розіграшу Кубку м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ЗВО.

Слідкуйте за новинами на сайті ФАСК fask.com.ua та на сторінці. Facebook https://www.facebook.com/football.student/.

 

 
21 березня 2019

 3192 перегляда

 
 
123123