На засіданні Виконавчого комітету ФАСК обговорили старт футзального сезону

В перший день листопада в конференц-залі Федерації футболу м .Києва відбулось ІХ засідання Виконавчого комітету Футбольної асоціації студентів м. Києва, присвячене початку нового футзального сезону, який стартує вже на наступному тижні.

Розпочалось засідання із затвердження складу команд-учасниць груп А та Б ХVІІ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО сезону 2019/2020 рр. та затвердження календаря змагань за результатами жеребкування в обох групах. За аналогією зі змаганнями з футболу, було прийняте рішення проводити новий чемпіонат за груповою схемою.

Розподіл на групи І етапу ХVІІ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО (сезон 2019/2020 рр.)

Група А

1. НПУ ім. М. Драгоманова

2. НУФВСУ

3. НУБіПУ

4. «Авіатор» - НАУ

5. КНТЕУ

6. ТНУ ім. В. Вернадського

7. КНУ ім. Т. Шевченка

8. «Інтер-Тім» - ЄУ

Група Б

1. НУХТ

2. «Будівельник» КНУБА

3. «Політехнік» КПІ ім. І. Сікорського

4. «Динамо-Академія» - НАВС

5. Університет ім. Б. Грінченка

6. ВІТІ ім. Героїв Крут

7. «АКФ» - НАУ

Від обговорення чоловічого футзалу, члени Виконкому перейшли до затвердження складу команд-учасниць VІ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ЗВО сезону 2019/2020 рр. та затвердження календаря змагань на новий сезон.

У першому етапі змагань з футзалу серед жіночих команд ЗВО зіграють добре знайомі нам шість команд:

1. НУХТ

2. НПУ ім. М. Драгоманова

3. НУФВСУ

4. Університет ім. Б. Грінченка

5. НУБіПУ

6. «Авіатор» - НАУ

Останнім питанням на порядку денному було голосування за обрання повноважними делегатами для участі в роботі Конференції ГС «Федерація футболу м. Києва» Президента ФАСК Вадима Місюру та Віце-президента Олександра Завгороднього, чиї кандидатури було прийнято одноголосно.

Вже з понеділка почнеться новий футзальний сезон, який буде насиченим на чудові матчі як у змаганнях серед чоловіків, так і у жіночому чемпіонаті. Тож запрошуємо Вас на трибуни спортивних залів столиці та на сайт ФАСК, де Ви можете дізнатись свіжі новини зі світу студентського футзалу, анонси, конкурси та ще багато чого цікавого!

Прес-служба ФАСК

 
2 листопада 2019

 144 перегляда

 
 
123123