Виконавчий комітет ФАСК підбив підсумки першого кола футбольних змагань та прийняв рішення щодо початку футзального сезону

У вівторок, 7 грудня відбулось засідання №21 Виконавчого комітету Футбольнної асоціації студентів м. Києва. Члени Виконкому зібрались у онлайн-конференції, аби підбити підсумки першого кола ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських змагань та обговорити початок та проведення жіночих та чоловічих змагань з футзалу серед столичних студентів.

Київ перейшов із червоної карантинної зони в жовту, що було сигналом для початку нового футзального сезону. Проте засідання розпочалось із обговорення першого кола змагань з футболу під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва. В першому колі було зіграно всі матчі, окрім двох поєдинків команди КНУБА, які буде дограно до початку весняної частини змагань.

Наступними та ключовими питаннями порядку денного були проведення ХVІIІ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО (сезон 2020/2021 рр.) та проведення VІI Чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ЗВО (сезон 2021/2022 рр.)». В ході обговорення цих питань було затверджено склади груп А та Б у чоловічих змаганнях, склад жіночого чемпіонату та ухвалено календар ігор змагань. Терміни проведення даних змагань були затвердженні рішенням Виконавчого комітету ФАСК від 22 жовтня поточного року.

Згідно з рейтингом, чоловічі команди були розділено на групи А та Б:

ГРУПА А

 1. КНУБА
 2. КПІ
 3. КУ ім. Бориса Грінченко
 4. КНУ ім. Тараса Шевченко

ГРУПА Б

 1. НУФВСУ
 2. НУБіПУ
 3. НАУ
 4. НПУ ім. Драгоманова

Склад VII Чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ЗВО (сезон 2021/2022 рр.) має наступний вигляд:

 1. НПУ ім. Драгоманова
 2. НУБіПУ
 3. КУ ім. Бориса Грінченко
 4. КНУ ім. Тараса Шевченкр

Під час обговорення додаткових питань, член Виконавчого комітету ФАСК та Голова Федерації футзалу м. Києва Руслан Хоботов особисто пообіцяв стежити за рівнем суддівства під час проведення змагань та наголосив на важливості проведення даних змагань, попри непросту ситуацію з карантинними обмеженнями.

Новий сезон розпочато, вже сьогодні відбудеться матч-відкриття змагань між командами Національного університету фізичного виховання і спорту України та колективом з Національного педагогічного університету  ім. Михайла Драгоманова. Жіночі змагання стартують з наступного ігрового тижня. Тож слідкуйте за новинами на сайті ФАСК та вболівайте за студентський футзал!

Прес-служба ФАСК

 
8 грудня 2021

 137 переглядів

 
 
123123