Дівчата з НУХТу стали віце-чемпіонками ЧУ з футзалу серед студентських команд ЗВО

25 березня у спортивному комплексі РВУФК відбулась фінальна частина Чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд ЗВО. За підсумками групового етапу до фіналу пробилась лише одна столична команда – збірна Національного університету харчових технологій. У фіналі киянки зустрілись із колективом Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця. Це єдині дві команди, які не втрачали очок по ходу групового етапу та цілком заслужено зустрілись у фіналі. Матч завершився із рахунком 4:2 на користь дівчат із Слобожанщини. Важливо відзначити, що за НУХТ дублем у фіналі відзначилась Анастасія Кліпаченко, яка повернулась в Україну та знову сяє у студентському футзалі батьківщини.

Фінал. НУХТ (Київ) – ХНЕУ ім. С. Кузнеця (Харків) – 2:4 (1:3)
Голи: 
Анастасія Кліпаченко (18, 32) – Анастасія Калягіна (4), Олена Підгорна (10, 28), Інна Мугурдінова (20)

В окремих номінаціях було визначено представниць київських університетів, зокрема Анастасія Терех (НУБіПУ) стала кращим голкіпером турніру, Альона Кирильчук (НУХТ) визнана кращим гравцем, а добре відома нам Олена Підгорна, яка ще в минулому сезоні грала за команду НПУ ім. Драгоманова, стала кращим бомбардиром із 8 точними ударами у складі ХНЕУ.

Ми щиро вітаємо команду НУХТу та їх головного тренера Тараса Шпичку із срібними нагородами, адже колектив ФАСК та футзальна студентська спільнота Києва вами пишається. До нових перемог!

Прес-служба ФАСК

За матеріалами: futsal.com.ua 

 
26 березня 2021

 90 переглядів

 
 
123123