Огляд 1 туру змагань з футзалу під егідою ФАСК

В четвер, 11 березня розпочався ХVIІІ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО сезону 2020-2021 років. В першому ж матчі групи Б зустрілись два потенційних претенденти на вихід у фінальну частину змагань – команда Національного університету фізичного виховання і спорту України приймала Політехнік з Національного технічного університету України «КПІ». Обидва колективи видали фантстичний перший тайм, адже вже до 5-ї хвилини підопічні Тараса Чопілко вели у рахунку в три забиті м’ячі, проте в середині першої половини гри ситуація різко змінилась та рахунок став рівний – 3:3. Особливо слід відзначити гол Івана Олійника, який замкнув на дальній стійці простріл від партнера, підставивши свою п’яту. Та на перерву господарі пішли, маючи перевагу в два м’ячі, а хет-трик ще у першому таймі на свій рахунок записав Олександр Ліфер, який є безумовним ігровим натхненником цього колективу. У другій половині гри не було такої великої кількості гольових нагод, тому лише два взяття воріт від Івана Олійника, який також відзначився трьома точними ударами в грі, та постріл від Єгора Сипливця під завісу матчу, встановили остаточний рахунок 6:3 на користь НУФВСУ. Для «червоних» сезон розпочинається доволі вдало.

Паралельно у залі Національного авіаційного університету розпочався новий чемпіонат для місцевої команди Авіатор-2 та колективу з Національного університету біоресурсів і природокористування України. Для гостей все розпочиналось доволі непогано, адже в середині першого тайму вони мали перевагу в два м’ячі, але не втримали її та на 16-й хвилині таки пропустили. По перерві юні «авіатори» навіть зрівняли рахунок,  а команда Миколи Костенко продовжувала марнувати гольові нагоди. Лише на 38-й хвилині точний удар від Олексія Миколайчука подарував надію на перемогу в першому турі, але за кілька секунд до фінального свистка Вадим Фринас подарував своїй команді нічию, оформивши дубль в поєдинку. Купа змарнованих нагод в матчі зіграла злий жарт з «нубіпівцями», натомість господарі витиснули максиму зі своїх нагод, в чому заслуга головного тренера команд НАУ – Ігоря Дейнеко.

Наступною грою в цьому ж залі стала зустріч першої команди НАУ – Авіатор проти дебютантів футзальних змагань під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва – Економіст з Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана. Гра видалась не такою насиченою на голи та інтригу, певною мірою через те, що обидва колективи з осторогою та повагою ставились один до одного. Нічия 1:1, але Олександр Вінарський запам’ятає цю гру, адже він такий собі Русол футзальної команди КНЕУ, який відкрив лік забитим м’ячам для своєї команди в рамках даного чемпіонату.

Завершувався ігровий день матчем між Будівельником з Київського національного університету будівництва і архітектури та командою Київського університету ім. Бориса Грінченко. В останні роки «будівельники» впритул наблизились до кращих студентських команд столиці з футзалу, але здобути головні нагороди їм не вдається. Цей сезон – краща нагода аби заволодіти золотими медалями чемпіонату, адже в обоймі кращі гравці, навколо яких будувалась ця команда, а більш досвідчені команди в цьому сезоні нажаль участі не беруть. Але «грінченківці» не звертають уваги на потенційні шанси своєї команди, а просто виходять на паркет та отримують задоволення від самої гри. Саме гості вийшли вперед по рахунку силами  Євгенія Власенко, але вже до перерви пропустили тричі. Особливо слід відзначити майстерне виконання виходу віч-на-віч від Миколи Комара, який дуже ефектно перекинув голкіпера у непростій ситуації. Нагод у підопічних Сергія Швеця було чимало, але от із реалізацією були певні проблеми. По переві, господарі почали грубо грати та за кілька хвилин мали в своєму пасиві вже чотири фоли, через що гра стала більш нервовою. Проте, клас футзальних виконавців КНУБА дався взнаки і остаточний результат матчу 5:3 на їхню користь став цьому доказом.

Такими видались перші чотири зустрічі нового чемпіонату, який точно матиме нового переможця. Ми не залишились без футзалу, лише не побачимо кілька справді чудових команд, які додали б інтриги в боротьбу за чемпіонство, але на це є свої об’єктивні причини. Попри всі фактори, на нас очікує чудовий чемпіонат з безкомпромісною боротьбою за звання кращої команди ХVIІІ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО сезону 2020-2021 років!