Перша футзальна перемога «економістів» та «грінченківців» та поновлення карантину

У четвер, 18 березня відбувся 3 тур групового етапу ХVIІІ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО сезону 2020-2021 років. Огляд туру хотілося б розпочати із сенсаційної перемоги команди Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана Економіст в поєдинку з Політехніком з Національного технічного університету України «КПІ» ім. Ігоря Сікорського. Новачкам завжди непросто, особливо в матчах з такими досвідченими колективами, як Політехнік, проте підопічні Сергія Соботюка знайшли в собі сили, аби непросто протистояти «КПІ», а навіть здобути дебютну для себе перемогу саме на паркеті спортивного комплексу НТУУ. Ще до перерви команди обмінялись точними ударами від Олександра Вінарського та Владислава Сидільнікова. На моральний стан «політехніків» вплинула друга жовта їхньому голкіперу за фол останньої надії, але втілити чисельну перевагу в забиті м’ячі «економісти» так і е змогли. По перерві швидкий гол Владислава Данилюка вивів його команду вперед, а дубль гравець під 11 номером оформив уже за кілька секунд до фінального свистка, який означав, що КНЕУ здобули дуже важливу перемогу над грізним суперником, яка до того ж стала першою у змаганнях під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва, з чим ми і вітаємо хлопців та тренера! Загалом за три матчі неозброєним оком помітний прогрес цієї команди, що дає можливість сподіватися на появу нової сили у студентському футзалі столиці.

У паралельному матчі групи Б лідер квартету з Національного університету фізичного виховання і спорту України завітали в гості до Національного авіаційного університету, де зустрілась із Авіатором. Для господарів цей сезон поки що видається дуже непростим, а результат команди багато в чому залежить від взаємопорозумінням між гравцями на паркеті, чого їм і бракує. Відсутність стабільного тренувального процесу помітна, звідси лише одна нічия в трьох зустрічах, але очевидно, що цю команду не варто списувати з рахунків. Натомість НУФВСУ впевнено крокують до своєї мети – перше місце в групі та можливо й у всьому чемпіонаті. Форма першої четвірки «червоних» дозволяє про це задуматись вже зараз. Хруль, Ліфер, Садовський та Сипливець непогано проявляють себе у поточному сезоні, а перші двоє вже на горі списку кращих бомбардирів із 6 та 7 забитими м’ячами відповідно. В першій половині гри шансів у господарів майже не було і вона завершилась із рахунком 4:0 на користь підопічних Тараса Чопілко, а от по перерві «авіатори» виглядали куди цікавіше та тричі змогли відправити м’яч у сітку воріт Олександра Данілова. Тож 8:3 на користь НУФВСУ і це третя поспіль перемога команди зі спортивного ЗВО у сезоні.

Від лідера групи б до лідера групи А. Будівельник з Київського національного університету будівництва і архітектури також досить переконливо виглядає у поточному чемпіонаті. Цього разу в гості до КНУБА завітали хлопці з Національного університету біоресурсів і природокористування України, яким відверто не щастило у попередніх матчах, але цього разу клас дався взнаки. Господарі з перших хвилин заволоділи ігровою ініціативою та ще до перерви дубль Сергія Побережного та гол Богдана Корольчука дозволили отримати комфортну перевагу в 2 м’ячі, адже за НУБіПУ голом відзначився ігор Макаренко. Після перерви у грі команд особливо нічого не змінилось, навіть результат другого тайму був таким же – 3:1 на користь «будівельників», які очолюють свою групу та мають наразі найбільш надійну оборону – лише 7 пропущених м’ячів.

У другому поєдинку групи А зустрічалися команда Авіатор-2 з Національного авіаційного університету та збірна Київського університету ім. Бориса Грінченко. Команди видали чудовий перший тайм, який завершився із рахунком 3:2 на користь «грінченківців», але неймовірна самовіддача та бажання молоді з НАУ можна тільки поаплодувати. Хлопці компенсують брак досвіду та майстерності вогнем у очах, що викликає повагу у суперників та нейтральних глядачів. Проте все ж по перерві гості з КУБГ змогли переломити хід зустрічі на свою користь та здобути першу для себе перемогу в ХVIІІ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО сезону 2020-2021 рр., з чим ми їх і вітаємо.

Нажаль на екваторі групового етапу змагання з футзалу серед студентських команд столиці буде призупинено через відновлення карантину, згідно з Протоколом №20 Київської міської державної адміністрації від 18 березня. Карантин продовжиться до 9 квітня, а потім чемпіонат продовжиться, а ми дуже хочемо побачити всіх вас здоровими та усміхненими у спортивних залах наших університетів. Тож бережіть себе та близьких та будьте здорові!