«Будівельник» розпочинає сезон з перемоги у дербі

Нарешті стартував новий футзальний сезон, головною особливістю якого є те, що на зміну Вищій та Першій лігам, прийшли дві групи по 8 команд, за аналогією зі змаганнями з футболу. Перший матч в сезоні було зіграно у вівторок, 5 листопада на паркеті спортивного комплексу НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського, де місцева команда «Політехнік» приймала минулорічного фіналіста розіграшу Кубку – «Будівельник» з КНУБА.

Для обох команд старт ХVІІ Чемпіонату м. Києва з футзалу є дуже важливим, адже перший поєдинок може задати тон усьому сезону. Гості чудово розпочали цей поєдинок і вже на другій хвилині лідер «Будівельників» Олександр Данько вивів свою команду вперед. Загалом слід відзначити склад команди КНУБА, який фактично не змінився з минулого року. Команда дуже досвідчена, тому можна зробити висновок, що минулорічний фінал розіграшу Кубку та призове місце за підсумками сезону – це тільки перші кроки на шляху до омріяного чемпіонства. «Політехніки» виглядали не досить переконливо на власному майданчику, а за останні два сезони ця команда змінилась дуже суттєво. На перерву команди пішли за рахунку 2:0, а на передостанній хвилині першого тайму дубль оформив Олександр Данько.

Другий тайм розпочався менш жваво, аніж перша половина гри. Гості продовжували набирати оберти та не давали жодного шансу «Політехніку» на повернення у гру. Третій м’яч було забито на 26-й хвилині, а автором голу став Артем Криворучко. Пропустивши втретє, господарі згадали, що вони грають вдома і не мають права поступатись у першому матчі сезону та ще й у рідних стінах. Вже хвилину потому рахунок став 3:1, а скоротив відставання Віталій Шаповалов.  Втім, підопічні Олексія Кузнєцова прагнули взяти реванш, адже саме в цих стінах, хоча і проти іншої команди, вони програли останній матч минулого сезону – фінал розіграшу Кубку. На 32-й хвилині гри хет-трик оформи Олександр Данько і фактично зняв усі запитання щодо переможця цього протистояння. Господарі спромоглись відіграти всього один м’яч, автором якого на передостанній хвилині зустрічі став капітан «КПІ» Ілля Федоренко. Тож 4:2 на користь «Будівельника», який непогано розпочинає сезон і здобуває важливу перемогу в групі Б, де головними їхніми суперниками будуть команди НУХТ та НАВС, натомість підопічні Сергія Журавльова неодмінно спробують реабілітуватись за поразку вже у наступному турі.