Президент ФАСК взяв участь у науково-методичному семінарі

Після блискучої перемоги Студентської збірної України у стартовому матчі XXIII Меморіалу Олега Макарова над запорізьким «Металургом» (3:0) у кулуарах Київського національного торговельно-економічного університету уперше зустрілись тренери команд Студліги у рамках науково-методичного семінару. Відвідали цей захід Президент ВФАС Іван Крулько та Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва Вадим Місюра.

Неформальна бесіда пройшла у надзвичайно теплій атмосфері. Президент ВФАС привітав тренерський штаб з перемогою збірної, висловивши сподівання, що у наступних іграх турніру “Меморіал Олега Макарова” збірна команда виглядатиме на полі як мінімум не гірше. Крім того, Іван Крулько поділився із тренерами амбітними планами щодо розвитку студентського футболу у регіонах, зауваживши, що поступ у цій справі значною мірою залежить і від них, від їх здатності мобілізувати навколо себе молодь та консолідації тренерських зусиль у підготовці гравців для студентської збірної для участі у міжнародних змаганнях, ну і звісно для всеукраїнських змагань між командами вишів.

Нагадаємо, що науково-методичний семінар продовжиться і в середу. У цей же день усі гравці, яких викликали на збір, будуть долучені до гри під час двосторонньої зустрічі.

Слід зауважити, що до тренерського складу Студентської збірної України  увійшов тренер СК "КНТЕУ-Меркурій" Олексій Яценко.  Найбільше представництво у національній команді у лідерів Конференції "Центр-Південь" – ФК "СумДУ" та СК "КНТЕУ-Меркурій". 

Джерело інформації: http://vfas.org.ua/uk/news/8310/

 
17 січня 2018

 210 переглядів

 
 
123123