Виконком ВФАС: досягнення-2017 та плани на 2018 рік

У середу, 20 грудня, Виконком Всеукраїнської футбольної асоціації студентів (ВФАС) пройшов на мажорній ноті. По-перше, засідання співпало із річницею президентства Івана Крулька в організації і за цей рік ВФАС вдалось майже повністю виконати перспективний план і зробити чимало чого «вперше». По-друге, було обговорено і затверджено амбітний план-календар на 2018 рік.

Почали засідання виконкому зі звіту президента ВФАС Івана Крулька: «У 2017-му вдалось багато зробити, аби діяльність ВФАС була дієвою. Це був рік новацій для Асоціації. І у цьому – велика заслуга не лише моя, а всієї команди ВФАС. Зокрема, написано нову стратегію розвитку студентського футболу, як масового виду спорту, змінено принципи формування Вищої Ліги, що має привести до популяризації футболу серед молоді, збільшення кількості команд вишів та покращення якості змагань. На високому організаційному рівні проведено Чемпіонати України з футболу та футзалу серед команд ВНЗ. У змаганнях узяло участь 24 студентські команди. Також проведено тренувальні збори студентської збірної України її участь у Всесвітній  Універсіаді у Тайбеї, де наша команда зайняла 7-ме місце з 16 найсильніших. Також ми започаткували патріотично-виховний турнір «Кубок Патріотів». Ми не плануємо зупинятись на досягнутому. Тому плани на 2018-ий ще амбітніші – і вони реальні.»

Ще один напрямок, який буде одним з головних на порядку денному наступного року – активізація діяльності регіональних осередків ВФАС через посилення кадрового потенціалу та зміни у їх роботі. Зокрема, стоїть завдання створити осередки Асоціації у Кіровоградській та Хмельницькій областях, а також спільно з регіональними федераціями футболу започаткувати регіональні змагання серед студентів та створити комітети зі студентського футболу.

«Цього року ми відвідали з робочим візитом чотири області. Як результат – створено перші студентські комітети при обласних федераціях футболу. У 2018-му маємо продовжити цю справу, бо без належної роботи осередків розвитку студентського футболу не буде. Ми повинні мати зворотній зв’язок з регіонами», - наголосив віце-президент ВФАС Вадим Місюра.

Джерело інформації: http://vfas.org.ua/uk/news/8294/

 
22 грудня 2017

 123 перегляда