ФАСК визначилася з планами на 2018 рік

У Київському національному торговельно-економічному університеті відбулося вісімнадцяте засідання Виконавчого комітету ФАСК. Виконком мав  підвести підсумки 2017 року та визначити план на наступний календарний період.

Захід розпочався  з вітального слова ректора КНТЕУ Анатолія Мазаракі, який не зміг оминути таку подію в стінах рідного університету: «Дякую Вам, що знайшли можливість завітати в КНТЕУ. Успіхи нашої команди з футболу призвели до популяризації спортивних секцій в університеті серед студентів перших курсів. Я вдячний Футбольній асоціації студентів м. Києва за те, що студентський футбол в столиці став організованим та привабливим для молоді!».

Президент ФАСК Вадим Місюра привітав  із Днем народження Першого Віце-президента асоціації Андрія Гриня та підбив певні підсумки року. Президент ФАСК наголосив, що цей рік можна назвати успішним, адже всі змагання були проведені на найвищому рівні. Навесні було проведено 3 величезних свята студентського спорту, що стали вершиною роботи команди ФАСК у минулому сезоні. Екватор змагань з футболу, футзалу та жіночого футзалу асоціація перетинає в стабільному робочому графіку у визначені строки. ФАСК у цьому році поповнилася інформаційним партнером -  відомим спортивним ресурсом «Спорт.юа». Асоціація зберегла партнерські відносини з TM Parimatch, «Українською страховою групою», АБ «Укргазбанк», ТМ «Select» й підтримка партнерів дозволяє нам з впевненістю дивитися у майбутній 2018 рік. Родина  ФАСК з кожним роком тільки збільшується й продовжує популяризувати студентський спорт серед молоді.

Далі члени  Виконкому перейшли до розгляду питань порядку денного.

Учасники засідання вислухали пропозицію Миколи Костенко щодо створення Чемпіонату з пляжного футболу  м. Києва серед студентських команд ВНЗ й запропонували організаційному комітету змагань створити Регламент й передати його на розгляд Виконкому.  За словами Миколи Костенка ця робота буде виконана в найближчий час й змагання з пляжного футболу зможуть посісти гідне місце в спортивному житті студентської молоді Києва.

Було підведено підсумки першого кола ХІХ Чемпіонату та Першості м. Києва з футболу серед студентських команд ВНЗ сезону 2017/18 рр, розглянуто хід проведення першого кола ХV Чемпіонату, Першості м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ та ІV Чемпіонату м. Києва з футзалу серед  жіночих студентських команд ВНЗ сезону 2017/18 рр. Учасники засідання затвердили  поточні турнірні  таблиці й ознайомилися з подальшим графіком змагань.

На засіданні було проведено жеребкування 1/4 фіналу розіграшу Кубку м. Києва з футболу серед студентських команд ВНЗ сезону 2017/18 рр., 1/4 фіналу розіграшу Кубку м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ сезону 2017/18 рр., та 1/2 фіналу розіграшу Кубку м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ сезону 2017/18 рр.

Результати наступні:

Жеребкування  1/4 фіналу  розіграшу Кубку м. Києва з футболу серед студентських команд ВНЗ сезону 2017/18 рр.

КУ ім. Б.Грінченка    ─   «Динамо-Академія» - (НАВС)

НУБіПУ    ─   СК «Меркурій» - (КНТЕУ)

КНУ ім. Т. Шевченка    ─   «Легпром»- КНУТД

«Політехнік»- (НТУУ «КПІ»)    ─   НПУ ім. М.Драгоманова

Жеребкування 1/4 фіналу  розіграшу Кубку м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ сезону 2017/18 рр.

НПУ ім. М. Драгоманова    ─   НУБіПУ

НУХТ ─   Університет  ім. Б. Грінченка

«Авіатор» -  (НАУ)  ─   "Політехнік"- (НТУУ "КПІ")

НУФВСУ – МАУП    ─   «Будівельник» - КНУБіА 

Жеребкування 1/2 фіналу  розіграшу Кубку м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ сезону 2017/18 рр.

НПУ ім. М. Драгоманова    ─   Університет  ім. Б. Грінченка

НУХТ  ─   НУФВСУ – КНТЕУ

Господарі поля вказани першими.

Післяобговорення питань порядку денного Президент ФАСК Вадим Місюра нагородив відзнаками Федерації футболу м. Києва та Футбольної асоціації студентів м. Києва членів Виконкому, друзів та партнерів ФАСК й  привітав усіх з наступаючим Новим 2018 роком.

Ми поспілкувалися з учасниками засідання

Ірина Тихонькова – тренер команд з футболу та футзалу Європейського університету: «Рік, що минає, видався дуже насиченим на футбольні події і це завдяки Футбольній асоціації студентів м. Києва. Сподіваюсь, що в наступному ми отримаємо ще більше позитивних емоцій від змагань, а керівництво асоціації продовжить наполегливо працювати для цього.»

Ярослав Олійник – тренер команди ІКВС, старший лейтенант внутрішньої служби: «Я дякую ФАСК за те що вони сприяють розвитку фізичної активності серед молоді та допомагають цій молоді відчувати себе справжніми зірками футболу, чи футзалу. Бажаю всім командам наполегливості в боротьбі за трофеї, університетам якомога більше абітурієнтів, а самим студентам сил на навчання та на заняття спортом!»

Прес-служба ФАСК

 
28 грудня 2017

 697 переглядів

 
 
123123