ФАСК визначилася з планами на 2018 рік

У Київському національному торговельно-економічному університеті відбулося вісімнадцяте засідання Виконавчого комітету ФАСК. Виконком мав  підвести підсумки 2017 року та визначити план на наступний календарний період.

Захід розпочався  з вітального слова ректора КНТЕУ Анатолія Мазаракі, який не зміг оминути таку подію в стінах рідного університету: «Дякую Вам, що знайшли можливість завітати в КНТЕУ. Успіхи нашої команди з футболу призвели до популяризації спортивних секцій в університеті серед студентів перших курсів. Я вдячний Футбольній асоціації студентів м. Києва за те, що студентський футбол в столиці став організованим та привабливим для молоді!».

Президент ФАСК Вадим Місюра привітав  із Днем народження Першого Віце-президента асоціації Андрія Гриня та підбив певні підсумки року. Президент ФАСК наголосив, що цей рік можна назвати успішним, адже всі змагання були проведені на найвищому рівні. Навесні було проведено 3 величезних свята студентського спорту, що стали вершиною роботи команди ФАСК у минулому сезоні. Екватор змагань з футболу, футзалу та жіночого футзалу асоціація перетинає в стабільному робочому графіку у визначені строки. ФАСК у цьому році поповнилася інформаційним партнером -  відомим спортивним ресурсом «Спорт.юа». Асоціація зберегла партнерські відносини з TM Parimatch, «Українською страховою групою», АБ «Укргазбанк», ТМ «Select» й підтримка партнерів дозволяє нам з впевненістю дивитися у майбутній 2018 рік. Родина  ФАСК з кожним роком тільки збільшується й продовжує популяризувати студентський спорт серед молоді.

Далі члени  Виконкому перейшли до розгляду питань порядку денного.

Учасники засідання вислухали пропозицію Миколи Костенко щодо створення Чемпіонату з пляжного футболу  м. Києва серед студентських команд ВНЗ й запропонували організаційному комітету змагань створити Регламент й передати його на розгляд Виконкому.  За словами Миколи Костенка ця робота буде виконана в найближчий час й змагання з пляжного футболу зможуть посісти гідне місце в спортивному житті студентської молоді Києва.

Було підведено підсумки першого кола ХІХ Чемпіонату та Першості м. Києва з футболу серед студентських команд ВНЗ сезону 2017/18 рр, розглянуто хід проведення першого кола ХV Чемпіонату, Першості м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ та ІV Чемпіонату м. Києва з футзалу серед  жіночих студентських команд ВНЗ сезону 2017/18 рр. Учасники засідання затвердили  поточні турнірні  таблиці й ознайомилися з подальшим графіком змагань.

На засіданні було проведено жеребкування 1/4 фіналу розіграшу Кубку м. Києва з футболу серед студентських команд ВНЗ сезону 2017/18 рр., 1/4 фіналу розіграшу Кубку м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ сезону 2017/18 рр., та 1/2 фіналу розіграшу Кубку м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ сезону 2017/18 рр.

Результати наступні:

Жеребкування  1/4 фіналу  розіграшу Кубку м. Києва з футболу серед студентських команд ВНЗ сезону 2017/18 рр.

КУ ім. Б.Грінченка    ─   «Динамо-Академія» - (НАВС)

НУБіПУ    ─   СК «Меркурій» - (КНТЕУ)

КНУ ім. Т. Шевченка    ─   «Легпром»- КНУТД

«Політехнік»- (НТУУ «КПІ»)    ─   НПУ ім. М.Драгоманова

Жеребкування 1/4 фіналу  розіграшу Кубку м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ сезону 2017/18 рр.

НПУ ім. М. Драгоманова    ─   НУБіПУ

НУХТ ─   Університет  ім. Б. Грінченка

"Політехнік"- (НТУУ "КПІ")  ─   «Авіатор» -  (НАУ)

«Будівельник» - КНУБіА     ─   НУФВСУ – МАУП

Жеребкування 1/2 фіналу  розіграшу Кубку м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ сезону 2017/18 рр.

НПУ ім. М. Драгоманова    ─   Університет  ім. Б. Грінченка

НУХТ  ─   НУФВСУ – КНТЕУ

Післяобговорення питань порядку денного Президент ФАСК Вадим Місюра нагородив відзнаками Федерації футболу м. Києва та Футбольної асоціації студентів м. Києва членів Виконкому, друзів та партнерів ФАСК й  привітав усіх з наступаючим Новим 2018 роком.

Ми поспілкувалися з учасниками засідання

Ірина Тихонькова – тренер команд з футболу та футзалу Європейського університету: «Рік, що минає, видався дуже насиченим на футбольні події і це завдяки Футбольній асоціації студентів м. Києва. Сподіваюсь, що в наступному ми отримаємо ще більше позитивних емоцій від змагань, а керівництво асоціації продовжить наполегливо працювати для цього.»

Ярослав Олійник – тренер команди ІКВС, старший лейтенант внутрішньої служби: «Я дякую ФАСК за те що вони сприяють розвитку фізичної активності серед молоді та допомагають цій молоді відчувати себе справжніми зірками футболу, чи футзалу. Бажаю всім командам наполегливості в боротьбі за трофеї, університетам якомога більше абітурієнтів, а самим студентам сил на навчання та на заняття спортом!»

Прес-служба ФАСК

 
28 грудня 2017

 304 перегляда