Сьома поспіль перемога «Меркурія» в сезоні

У вівторок, 5 листопада на футбольному полі стадіону КНУ ім. Тараса Шевченка відбулась гра восьмого туру ХХІ Чемпіонату м. Києва серед студентських команда, де місцева збірна приймала колектив "Меркурій" з КНТЕУ.

Після поразки від «Медика», команді КНУ ім. Тараса Шевченка було важко налаштуватись на такого суперника, як «Меркурій», тому інтриги в поєдинку не вийшло. Минулий, ювілейний ХХ Чемпіонат під егідою ФАСК розпочався з перемоги «шевченківців» на цьому полі над командою КНТЕУ, тому підопічні Олексія Яценко вирішили не повторювати власних помилок та з перших хвилин продемонстрували своє бажання здобути три очки. Вже на четвертій хвилині чудовим точним ударом свою команду вперед вивів Артем Ільченко. В середині першого тайму Ігор Ченакал подвоїв перевагу своєї команди, а до перерви він же зміг оформити дубль і встановити комфортний для своєї команди рахунок 3:0 ще у першому таймі.

По перерві, тренерський штаб гостей провів кілька замін і та молодь, що змінила основних виконавців,  виявилась дуже мотивована. Хлопці намагались справити враження на тренерів та віддячити їм за довіру. Дублем відзначився Андрій Гриб, який вийшов на позицію центрального нападника, заробив та реалізував пенальті Артем Білоус та ще одного разу м’яч у сітку воріт відправив Микита Нехта. Господарі змогли відповісти голом престижу на 85-й хвилині у виконанні Богдана Скромінського, але це ніяк не допомогло підопічним Костянтина Сахарова повторити минулорічний тріумф на рідному стадіоні. Тож це вже сьома поспіль перемога команди з «торгового» в чемпіонаті, завдяки якій вони очолюють групу Б з 21 набраними очками, а цей пропущений гол став лише четвертим для капітана КНТЕУ – голкіпера Дмитра Міхєєва. Натомість «шевченківці» залишаються на дні турнірної таблиці та мають бажання змінити це, але вже після зимової перерви.