Огляд матчів 7 туру змагань з футбоу

Матчі сьомого туру ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО сезону 2019-2020 рр. розпочались у вівторок, 29 жовтня. Всі матчі в той день відбувались серед команд групи Б.

В першій грі «грінченківці» приймали команду «Будівельник» з КНУБА. Попри певні проблеми з реалізацією моментів у першій половині гри, після перерви підопічні Сергія Швеця не залишили шансів супернику. 7:0 на користь господарів поля з КУБГ, а Владислав Никоненко вирвався на перше місце серед кращих снайперів групи Б, оформивши в тому поєдинку хет-трик.

У паралельній грі сталося неймовірне – команда НПУ ім. Драгоманова здобула першу перемогу в поточному сезоні. У виїзному матчі 7 туру, аутсайдер групи Б завітав до команди КНУ ім. Тараса Шевченка, яка перебуває не у найкращій своїй формі. В середині першого тайму Демчук Максим відкрив рахунок в матчі, а на третій хвилині другого тайму гості подвоїли свою перевагу завдяки точному удару від Дмитра Барабаша. Нарешті вдалось побачити ту команду «педагогів», яка планує боротись за очки, а не просто відбуває номер з будь-яким суперником. «Шевченківці» також не звикли поступатись у рідних стінах, тому спробували відігратись. На 80-й хвилині Данилі Аяду вдалось скоротити відставання, але сил на те щоб зрівняти рахунок у господарів не вистачило. Тому НПУ ім. Драгоманова нарешті завершує жахливу серію з шести матчів без очок та починає набирати звичні для себе оберти. Тепер у групі три команди з однією перемогою в активі, а боротьба за п’яту сходинку може бути досить запеклою після зимової перерви.

Третім матчем ігрового дня став центральний поєдинок туру, де за третю сходинку групи Б, боролися команди «Політехнік» та «Медик». Дуже амбітна команда з ПВНЗ «КМУ» лише минулого сезону дебютувала в наших змаганнях, а уже сьогодні веде боротьбу за третє місце в групі та вихід у фінальну частину змагань. Але суперник у них дуже непростий та наддосвідченний. Колектив НТУУ «КПІ» вже багато років поспіль є одним з найбільш стабільних і завжди трохи не вистачає команді до призового місця. Перший тайм видався не дуже багатим на нагоди, але по перерві команди продемонстрували справжній трилер. «Політехніки» відкрили рахунок в матчі на 62-й хвилині, але вже на 68-й він став 1:1. Гра без центру поля та багата на емоції могла завершитись виїзною перемогою «медиків», але на останній хвилині основного часу Сергій Федірець не реалізував пенальті, а свою команду від поразки врятував Олександр Шаповалов. Тож в боротьбі за третє місце сильнішого виявлено не було, а команди набрали по 10 очок.

Продовжились матчі 7 туру вже у п’ятницю, 1 листопада, але в групі А. «Легпром» приїхав на поле до НУБіПУ та увезли звідти дуже важливу перемогу. Відкрити рахунок в матчі вдалось на 68-й хвилині, завдяки голу Микити Рибака, а крапку було поставлено вже у доданий арбітром час. Автором другого взяття воріт став Владислав Шаламіда. Це четверта перемога в сезоні для підопічних Костянтина Бабіча, які наздогнали НУФВСУ за кількістю набраних очок та розділяють з ними другу сходинку в групі, але «інфізівці» мають гру в запасі.

Завершився тур матчем у с. Віта Поштова, де домашні матчі приймає лідер групи А – команда НАВС. Цього разу до них завітали гравці з другої команди КНТЕУ – «Меркурій-2». Господарі відкрили рахунок вже на шостій хвилині, а на 33-й Дмитро Ширай оформив дубль. По перерві вдалось гостям скоротити відставання, завдяки голу Костянтина Захарченко, проте останнє слово було таки за представниками команди «Динамо-Академія». Михайло Остапенко  на 83-й хвилині забив останній м’яч в матчі та перший для себе в поточному сезоні. Тому НАВС відривається від другої команди в групі А на відстань двох перемог та впевнено крокує далі. Натомість «Меркурій-2» набувається дорогоцінного досвіду в матчах з більш загартованими суперниками.