Анонс матчів 05.11 - 08.11

Розпочнеться ігровий тиждень матчем в групі А, де чемпіона минулого сезону прийме «Університет культури». Останні це єдина команда, яка ще в поточному сезоні не здобувала очок, але в кожному поєдинку намагається нав’язувати боротьбу супернику. Чи вдасться їм щось запропонувати команді НУФВСУ?

Лідер групи Б завітає до КНУ ім. Тараса Шевченка. У господарів останнім часом не йде гра, а в минулому турі вони взагалі втратили очки в домашньому матчі проти НПУ ім. Драгоманова. Але історія пам’ятає випадки, коли «Меркурій» програвав на цьому стадіоні, а було це не так і давно.

Відкриття футзального сезону припадає на чудовий поєдинок. Дербі між «Політехніком» та «Будівельником» завжди дарувало вболівальникам інтригу та велику кількість нагод. Тож, сподіваємось, що цей матч не стане виключенням.

Чинний чемпіон та володар Кубку завітає до команди КНУ ім. Тараса Шевченка та спробує розпочати сезон з виїзної перемоги.

«Легпромівці» набрали непогану форму та спробують продовжити переможну серію на стадіоні КНТЕУ з командою «Меркурій-2». Підопічні Олексія Яценко просто так віддавати очки не збираються, тому гра будет дуже видовищною.

Для КУБГ цей матч – шанс збільшити відставання від третього місяця, а «Медик» спробую навпаки наблизитись до свого опонента в турнірній таблиці групи Б. Чи зможуть «медики» привезти зі стадіону «грінченківців» очки?

Для «Політехніку» цей матч мав стати легкою прогулянкою, але в попередньому турі «драгоманівці» відчули смак перемоги вперше у цьому сезоні та спробують не зупинятися, тому не варто недооцінювати цього суперника.

Головні невдахи минулого сезону – команда КНТЕУ, яка не змогла втриматись у Вищій лізі, розпочне сезон із зустрічі з «Інтером» з Європейського університету. Ці команди вже зустрічались в рамках Першої ліги кілька сезонів тому, але багато що з того часу змінилось, включаючи формат змагання з футзалу.

НАВС планує продовжити свою переможну серію, яка вже складає шість матчів поспіль та піти на зимову перерву в якості беззаперечного лідера групи А. Чи зможе «Економіст» цьому завдити?

В минулому сезоні з футзалу, ці команди виглядали дуже непогано, але «грінченківці» не змогли видати таку ж потужну другу половину сезону, як і першу, а ВІТІ не змогли випередити команду НАВС. В новому сезоні вони зустрічаються в групі Б та спробують розпочати сезон з перемоги.

В групі А НУФВСУ прийме «Авіатор», який здивував усіх в минулому сезоні. Обидві команди грали дуже непогано, але в різних лігах, тому фаворитом буде команда «інфізу», але суперник приїде до них досить непоступливий.

Дискваліфікації:
Самойленко 07.11. (КПІ ім. І. Сікорського)
Ставничий 08.11. (НУБіПУ)
Ширай 08.11. (НАВС)
 
5 листопада 2019

 193 перегляда

 
 
123123