Національна збірна України сьогодні розпочне свій шлях у Лізі Націй

Сьогодні в Дубліні на стадіоні «Авіва» збірна України зійдеться з командою Ірландії у своєму першому поєдинку розіграшу Ліги націй-2022/2023 (початок зустрічі — о 21.45 за київським часом).

Попередня гра проти збірної Уельсу залишилась позаду, тому наша збірна має зосередитись на новому турнірі та спробувати повернутись до ліги А, аби грати проти кращих збірних континенту.

Головний тренер збірної Олександр Петраков чітко озвучив мету, яка стоїть перед національною командою, — повернутися до елітної Ліги А. На це зараз і буде спрямовано всі зусилля гравців та тренерів. Через ушкодження або фізичний стан у передматчевому тренуванні не брали участі троє збірників. Було проведено МРТ та КТ, які зафіксували ушкодження зв’язок гомілковостопного суглоба в Георгія Бущана (на відновлення піде близько двох тижнів) та забій фаланги мізинця ступні в Тараса Степаненка.

Наш сьогоднішній суперник, збірна Ірландії, посідає 47-е місце в останньому варіанті рейтингу ФІФА, опублікованому 31 березня. Наша національна команда в цьому реєстрі займає 27-у позицію. Окрім збірної Ірландії, суперниками України по групі будуть збірні Шотландії та Вірменії.

Джерело інформацій: офіційний сайт УАФдд

 
8 червня 2022

 53 перегляда

 
 
123123