Футбольному клубу «Динамо» виповнилось 95 років

Сьогодні київському «Динамо» виповнюється 95 років. З цієї нагоди годилося би згадати про те, що з першого дня свого існування і донині команда незмінно виступає під своєю назвою у незмінній біло-синій формі і бореться за перемогу в усіх турнірах, у яких бере участь. Але сьогодні згадується інше – цього року вдруге за свою майже столітню історію київське «Динамо» не дограло до кінця чемпіонат. Вперше це сталося влітку 1941 року, коли футбольний чемпіонат перервав напад німецьких загарбників. Тепер чемпіонат припинений через напад загарбників російських.

95-річна історія футбольних перемог київського «Динамо» була і завжди буде невід’ємною частиною історії України, яка розпочалася не 1991 року, а на тисячу років раніше і триватиме завжди наперекір усім нашим ворогам! За підтримки наших уболівальників ми будемо продовжувати цю історію новими перемогами!

Футбольна асоціація студентів м. Києва щиро вітає наших партнерів та друзів із великої футбольної «динамівської» родини. Ми вдячні Вам за те, що багато років рідна домівка клубу – стадіон «Динамо» ім. Валерія Васильовича Лобановського, гостинно приймає фінальні матчі студентських змагань столиці під егідою ФАСК. Сподіваємось якомога швидше повернутись на трибуни цього славетного стадіону та відчути себе справжньою частиною величної футбольної історії. З Днем народження, столичний клуб!

Прес-служба ФАСК

 
13 травня 2022

 33 перегляда

 
 
123123