Дві масштабні студентські спортивні події відбудуться цього літа

Після рішення Виконавчого комітету Футбольної асоціації студентів м. Києва про тимчасове припинення проведення змагань з футболу та футзалу серед студентських команд ЗВО столиці України, актуальним стало питання про підготовку колективів до літніх міжнародних змагань. Вже у червні у третьому найбільшому за розмірами місті Польщі - Лодзі відбудуться Європейські Університетські ігри, а фактично паралельно у португальській Бразі проходитиме Чемпіонат світу з футзалу серед студентів.

Ще наприкінці квітня Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет обговорив із Президентом Європейської федерації студентського спорту Адамом Рочеком розвиток студентського спорту в Україні, Європі та світі. Міністр зазначив, що влітку цього року відбудуться дві важливі спортивні події: Всесвітня літня Універсіада та Європейські університетські ігри, де Україну представлять майже 400 учасників. Міжнародні організації, які займаються розвитком студентського спорту в Європі та світі (FISU та EUSA) підтримують Україну і нададуть можливість студентам представити Україну на змаганнях безкоштовно, зокрема забезпечать проїзд, проживання та харчування. В цей непростий час для нашої країни світова студентська спортивна спільнота намагається сприяти підтримці нашої молоді.

З 17 по 30 липня у польському місті Лодзь пройдуть VI Європейські студентські ігри. Офіційний сайт змагань за посиланням.

 

Головний тренер національної студентської збірної України з футболу Анатолій Бузнік формує команду на базі команди Університету Державної фіскальної служби України з м. Ірпінь. Ми очікуємо побачити там і представників команд, які виступають у змаганнях під егідою ФАСК та з нетерпінням очікуємо на старт цих змагань.

Маскотом ігор було обрано спортсмена-єдинорога.

Щодо футзальних змагань, то з 18 по 24 червня у місті Брага в Португалії проходитиме Чемпіонат світу з футзалу серед студентів під егідою Міжнародної федерації студентського спорту, де нашу країну представлятимуть одразу дві команди – чоловіча збірна на базі Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна та жіноча команда створена на базі колективу з Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини. Будемо уважно слідкувати за здобутками наших спортсменів на міжнародній арені та чекати від них перемог, як і від Збройних сил України!

Прес-служба ФАСК

 
27 травня 2022

 113 переглядів

 
 
123123