Анонс півфінальних матчів ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу

За крок о фіналу опинилися кращі студентські команди столиці ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу сезону 2019-2020 рр. Вже завтра відбудеться два півфінальні поєдинки, де будуть визначені два претенденти на головні нагороди сезону.

О 12:00 на домашньому стадіоні у Віті Поштовій НАВС прийматиме суперників з КУБГ. Останні без проблем здолали стадію чвертьфіналу, але вже на цьому тижні припинили боротьбу в Чемпіонату України серед студентів, поступившись полтавцям у серії післяматчевих пенальті. Для Сергія Швеця та його команди це буде дуже принциповий двобій. Натомість НАВС пройшов до фіналу чотирьох через неявку суперника, але сумнівів у фізичній формі хлопців з академії бути не може. Тож на нас очікує чудовий півфінальний поєдинок і справжній чоловічий бій на футбольному полі.

Повторення минулорічного фінального поєдинку, в якому переможцями вийшли гравці з НУФВСУ. Чудова нагода поквитатися буде у колективу КНТЕУ. Впевненості господарям додає блискуча перемога над одеситами в ЧУ серед студентів, а також не дуже переконлива форма «інфізівців» у чвертьфінальній зустрічі з «медиками». Сподіваємося побачити футбол найвищого рівня у виконанні обох колективів вже завтра на стадіоні Київського національного торговельно-економічного університету.

 

 
16 вересня 2020

 166 переглядів

 
 
123123