«Грінченківці» здолали «Легпром» в ¼ фіналу

10 вересня на стадіоні СШ №231 відбулась гра ¼ другого етапу змагань з футболу попереднього сезону, в якій Київський університет ім. Бориса Грінченка приймав колектив «Легпром» з Київського національного університету технології та дизайну. Нагадаємо, що команди дограють весняну частину ХХІ Чемпіонату перед початком наступного сезону.

Матч з очевидним фаворитом, але не слід недооцінювати «Легпром», який може проявити свої морально-вольові якості та дати бій кожному з суперників. Цей поєдинок розпочався із того, що команди вирішили відчути м’яч та поле, це взнаки далась пауза в 10 місяців, яку витримали команди через пандемію. Перші 20 хвилин були фактично без моментів, але згодом господарі з КУБГ знайшли свою гру та почали дедалі гостріше атакувати. За командою тренера вони піднялись вище та почали витискати суперника на власній половині. Гості почали частіше втрачати м’яч поблизу власного карного майданчику. Кілька чудових нагод відкрити рахунок мав Владислав Никоненко, але гравцю відверто не щастило і він не зміг використати жоден з моментів. Натомість Микола Давиденко на 39-й хвилині гри отримав пас в розріз від партнера та проткнув м’яч повз Назарія Клочая. Майже одразу, після розіграшу м’яча в центра поля, «грінченківці» змогли відзначитись вдруге. Цього разу передача за спини захисників та чистий вихід віч-на-віч від Максима Крука, який на досвіді переграв першого номера гостей. На перерву команди пішли за рахунку 2:0, а «легпромівцям» необхідно було щось змінювати у грі.

Друга половина гри проходила також під диктовку команди Швеця. Знову марнував свої нагоди Никоненко, але цього разу вже і гості створювали моменти. Кілька ударів повз ворота після розіграшів стандартів, дальні постріли, з якими впорався Євген Полозенко та подекуди непоганий контроль м’яча – це те, чим запам’ятались підопічні Костянтина Бабича у другому таймі. Гра вийшла не насиченою на високі швидкості, але господарі цілком спокійно здобули прийнятний для себе результат і дотримали його до фінального свистка. Тож «грінченківці» на наступному тижні у півфінальному матчі завітають в гості до колективу НАВС і там на них очікуватиме дуже непростий матч за право зіграти у фінальному поєдинку ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО сезону 2019-2020 рр.