Переможниця конкурсу «Міс фото ФАСК 2020» Анастасія Терех

Два тижні тому була визначена переможниця в конкурсі «Міс фото ФАСК 2020», якою стала студентка Київського національного торговельно-економічного університету Анастасія Терех. За дівчину, яка грає за жіночу команду з футзалу Національного університету харчових технологій, свої голоси віддали більш ніж 50% наших підписників. Нам вдалось відірвати Настю від дистанційного навчання та трохи поспілкуватися.

Привіт! Як проходить у тебе карантин?

  • Всім привіт! Загалом непогано, але важко так багато часу проводити вдома. Добре, що є чим зайнятися. Дуже багато часу займає навчання, адже я закінчую 4 курс і треба попрацювати для отримання диплома бакалавра.

Як розважаєшся у вільний час та тримаєш себе у формі?

  • Я майже кожного дня виходжу на пробіжку, іноді працюю з м’ячем, а частіше бавлюсь із своїм собакою. Карантин це не той час, коли можна просто відпочивати, а ідеальна ситуація для самовдосконалення кожного з нас. Але також і важливо берегти себе.

Чи слідкує тренер за вашою фізичною активністю, або ви ділитесь із партнерками по команді якимось вправами?

  • Звісно тренер нас мотивує працювати, адже футзальний сезон дуже хочеться дограти. Якщо у студентських змаганнях все очевидно і результати відомі, то у Чемпіонаті України у нас ще були шанси поборотися із суперницями. Всі дівчата присилають відео з тренувань, що додатково мотивує кожну з нас.

Які враження від перемоги у конкурсі «Міс фото ФАСК 2020»?

  • Я щиро вдячна організаторам та всім учасницям цього конкурсу, а також тим, хто мене підтримував голосами. Для мене це вдруге дуже цікавий досвід і я рада перемогти, тому що завжди прагну більшого та кращого. А загалом це велика сміливість з боку дівчат – брати участь у таких конкурсах, адже не всі помічають красу під час спортивних змагань, але Футбольній асоціації студентів м. Києва це вдається.

Ми вдячні тобі за зустріч. Бережи себе та продовжуй працювати в тому ж дусі!

  • І я Вам дякую за ці емоції та подарунки. Бережіть себе та близьких!

Прес-служба ФАКС

 
30 квітня 2020

 131 перегляд

 
 
123123