Дівчата з НПУ ім. Драгоманова - Чемпіони!!!

Напружена й тяжка перемога над принциповим суперником дозволила «драгоманівкам» стати чемпіоном Першого чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд!

Матч більш активно розпочали господарки -  команда НУФВСУ-НУХТ. «Інфізівки» взяли м’яч одразу під свій контроль й впевнено намагалися розтягнути захист іменитих гостей через фланги. Після обміну небезпечними моментами пощастило більше господаркам -  Пушенко продавила захист «драгоманівок» на лівому фланзі й зробила передачу у центр, де Холод впевнено замкнула простріл. «Драгоманівки» не побігли стрімголов відіграватися, а чекали на помилку суперників, яка й сталася на 12 хвилині -  Дубицька чітко пробила голкіпера НУФВВСУ з лінії карного майданчику. Обопільна боротьба здебільшого у центрі точилася до перерви, а після свистка на початок другого тайму футзалісти НУФВСУ знову  почали методично  володіти м’ячем і шукати шансів біля воріт «Драгоманівок».

Останні ж грамотно оборонялися й чекали на свій шанс. врешті-решт розв’язка наступила тоді, коли нервове напруження досягло апогею – на 34 хвилині після стрімкої контратаки Поліщук вивела гостей вперед -  Марія сильно й точно пробила з лівого флангу. Не минуло й двох хвилин, як дещо деморалізованого опонента добила Мартинюк -  Тетяна скористалася провалом в центрі захисту. До  честі НУФВСУ, «червоні» майже одразу зібралися й вчинили справжній штурм воріт суперника, який, щоправда, дав тільки частину результату – на передостанній хвилині Дичко пробила ворота «Драгоманівок» з центру карного майданчику. Майже одразу пролунав фінальний свисток, який сповістив про те, що першим Чемпіоном стала команда НПУ ім. Драгоманова, з чим дівчат і вітає ФАСК! А НУФВСУ-НУХТ, без сумніву, з такою якістю гри,довів, що в фіналі Кубку, який відбудеться через тиждень, дівчата будуть мати прекрасний шанс поквитатися з принциповим суперником!

Денис Бобр

 
22 квітня 2015

 648 переглядів

 
 
123123