НПУ ім. Драгоманова – володарі Кубку з футзалу ФАСК

У четвер, 20 квітня в центрі фізичного виховання та спорту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» ім. І. Сікорського відбулась фінальна зустріч розіграшу Кубку міста Києва з футзалу  серед студентських команд ВНЗ у якому зустрінуться команди Національного університету харчових технологій та Національному педагогічного університету ім. М. Драгоманова.

Обидві команди чудово виступали протягом усього сезону. Команда Тараса Шпички стала переможцями Вищої ліги ФАСК, а «драгоманівці» завершили сезон другими. Тому ця гра була дуже принциповою і підопічні Руслана Мішаровського хотіли продемонструвати свою силу та виграти Кубок.

Матч почався досить жваво, обидві команди чудово рухались по майданчику і було помітно, що суперники добре підготувалися один до  одного. Перший удар по воротах завдав кращий бомбардир Вищої ліги ФАСК – Євгеній Жук, але на місці був Богдан Паламарчук, який перевів м’яч на кутовий. Так само чудово діяв воротар «драгоманівців», коли пробивав Ярослав Аксьонов в нижній кут воріт. На таку стартову активність гравців НУХТу, їхні суперники відповіли моментом у виконанні Артема Ференюка, який на «паузі» поклав захисника, та пробив прямо у воротаря. Нагорода за стартову активність, не змусила себе довго чекати і «харчовики» відкрили рахунок в матчі. На п’ятій хвилині Микита Тменов взявся виконувати кутовий, сильно прострелив на дальню стійку, де в падінні передачу замкнув Євгеній Жук. Та вже дві хвилини потому рахунок було зрівняно, чудовий удар вдався Михайлу Мануйленко, який отримав пас від партнера по команді з кутового. А ще хвилину потому вперед вже вийшли педагоги, завдяки голу Артема Мороховця, який точно пробив у ближній від себе кут. Та майже одразу ж рахунок зрівняв Микита Тменов, який перехватив невдалу передачу суперника і точним ударом з носка встановив рахунок 2:2 в матчі. Після цієї шаленої п’ятихвилинки, команди трохи збавили темп, кожна з них створила ще по парі непоганих моментів, втім рахунок так і залишився нічийним в першому таймі.

Друга половина зустрічі була менш насичена на гольові моменти та голи безпосередньо, але було дуже багато боротьби і помітним було бажання хлопців не припуститися фатальної помилки, яка позбавить їх шансів підняти над головою омріяний трофей. Команди обмінялися люб’язностями після перерви, створивши по одному моменту, та чудово в тих епізодах діяли голкіпери команд. Переможний гол було забито на 34-й хвилині Павлом Концебою, гравцем НПУ ім. Драгоманова, який пробив сильно низом майже по центру воріт, але Максим Дядюнець виявився не готовим до такого. Так я часу залишалося до кінця матчу все менше, то харчовики почали грати з п’ятим польовим, яким став Жук Євгеній, який і мав найбільш реальну нагоду зрівняти рахунок, але після його удару з вигідної позиції, м’яч підступно оминув ворота оминув ворота. Отже в цьому суперматчі перемогла команда НПУ ім. М. Драгоманова із рахунком 3:2.

Одразу після матчу, своїм враженням поділився капітан команді НПУ Роман Бакум:

«Ми ще не зовсім зрозуміли, що ми перемогли, можливо ми це усвідомимо хвилин через п’ять. Для нас це була дуже важка гра з принциповим суперником. Обидві команди показали гарний футзал, але як завжди це буває – перемогла сильніша.»

Після матчу було нагородження команд та окремих гравців матчу. Так кращими гравцями фінальної зустрічі стали Богдан Паламарчук з команди НПУ ім. Драгоманова та Євгеній Жук з НУХТу.

Владислав Третяк

Фото: Ірина Гуріна

Офіційний партнер ФАСК: TM Parimatch 
Партнери ФАСК: АБ "Укргазбанк", "Українська страхова група", ТОВ "Перша приватна броварня", ТОВ "Міленіум спорт", Всеукраїнська футбольна асоціація студентів, Федерація футболу м. Києва, Федерація футзалу м. Києва, Київське міське відділення (філія) комітету з фізичного виховання та спору Міністерства освіти та науки України, Спортивна студентська спілка України, Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України, Рада ректорів Київського вузівського центру.

Генеральний інформаційний партнер - ХSPORT.

Інформаційний партнер - Footboom.com

 
21 квітня 2017

 434 перегляда