«Інфіз» капітулював перед НПУ

У середу, 19 квітня у рамках 11 туру Вищої футзальної ліги ФАСК серед жінок між собою зустрілися команди НПУ ім. М. Драгоманова та НУФВСУ. Перші виступили господарями матчу. Обидві команди кожного матчу демонструють надзвичайно захоплюючу гру, яка точно не залишить нікого осторонь. Тому люди, які завітали на це дійство гарантовано провели час з користю.

В дебюті зустрічі краще виглядала команда «Інфізу». Вони тримали м’яч під своїм контролем. Проте НПУ почав вирівнювати становище, яке складалося не на їхню користь. Це не завадило гостям створити небезпечний вихід один на один з голкіпером суперника, останній вийшов переможцем із цієї дуелі. «Драгоманівки» не забарилися із відповіддю, футзалістка обіграла суперницю, кинувши їй «круглого» поміж ніг. Але вже удар видався трішки невдалим, м’яч «просвистів» біля стійки воріт. Швидкості у матчі почали збільшуватися. НПУ створив ще один хороший випад, проте потужний постріл з близької відстані виявився «легкою здобиччю» для воротаря гостей.
«Інфіз» більше часу контролював м’яч, а «Педагоги» створювали небезпечні моменти. Що краще, перше чи друге? Побачили згодом. І ось «Драгоманівки» відзначилися, удар з лінії штрафного в ближній кут виявився результативним. Господарі згодом почали переважати буквально у всіх аспектах. Суперники суто зосередилися на грі на контратаках. Перший тайм на цьому і завершився, мінімально перемагав НПУ.

Друга половина зустрічі розпочалася досить неочікувано. На перших же секундах рахунок було зрівняно. Захисник «обрізалася» і її було покарано за це голом у правий нижній кут, 1:1. Це не сподобалося НПУ, адже у їхніх планах такого не передбачалося. Вони почали нагнітати на ворота суперника. Проте «Інфіз» також не засиджувався в обороні. Вони регулярно створювали небезпеку біля воріт опонентів, але відзначитися їм не вдавалося. Натомість «Педагоги» забили, гості помилилися в центрі поля і м’яч у їхні ворота було відправлено з-за меж штрафного майданчика «носком» прямісінько у правий кут від голкіпера. Одразу ж гостро відповіли суперниці, гравець НУФВСУ відібрала м’яч, обіграла опонентку та пробила по воротах, не вистачило зовсім трішки. Проте за цим моментом слідував і гол у ворота господарів. «Інфіз» зрівняв рахунок на табло – 2:2. Радіти гостям довго не прийшлося. Всі надії на хороший результат матчу розвіяла контратака та чудовий розіграш від НПУ, які виявилися результативними. Під кінцівку матчу «Драгоманівки» ще раз забили. НУФВСУ пішов вперед і знову «прогавив» контратаку від суперника, 4:2.

Так матч і завершився. Дівчата подарували своїм шанувальникам безліч позитивних та хороших емоцій, демонструючи надзвичайно якісну гру.

Богдан Бедь

Фото: Ірина Гуріна

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК – ТМ Parimatch

www.parimatch.ua

www.facebook.com/parimatch.ua

vk.com/pari_match_ua

 
20 квітня 2017

 194 перегляда