Відбулась звітно-виборча конференція Київського міського відділення НОК України

19 квітня у залі Вченої Ради Національного Університету фізичного виховання і спорту України відбулась звітно-виборча конференція Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України.

На конференції було заслухано звіт про роботу відділення за 2014-2018 роки та відбулося обговорення перспектив розвитку олімпійського руху в столиці та подальшої діяльності олімпійського осередку.

У форумі взяв участь віце-президент НОК України Равіль Сафіуллін.

«Для НОК підтримка олімпійського руху на місцях, розвиток і підвищення ефективності роботи регіональних відділень є стратегічним напрямком діяльності. Олімпійський комітет на чолі з Сергієм Бубкою продовжує приділяти велику увагу сприянню продуктивної діяльності регіональних відділень, підтримуючи їх матеріально і фінансово, організовуючи семінари для підвищення кваліфікації, забезпечуючи сувенірної атрибутикою. Київ, будучи столицею країни, завжди відігравав важливу роль у розвитку українського спорту і залишається його флагманом. Приємно відзначити, що протягом вже 4-х років Київське міське відділення займає найвищі рейтингові позиції серед регіональних відділень НОК», - підкреслив Равіль Сафіуллін.  

Заслухавши та обговоривши звіт «Про роботу відділення у 2014-2018 роках» конференція визнала проведену діяльність задовільною та переобрала Павла Костенка головою Київського міського відділення НОК України.

Також на конференції був затверджений склад Виконкому КМВ НОК України в складі 14 осіб.

Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва та Віце-президент Спортивної студентської спілки України Вадим Місюра став головою ревізійної комісії київського міського відділення НОК України.

Президент НОК Сергій Бубка привітав Павла Костенка та новий склад Виконкому, побажавши подальшої плідної роботи.  

Джерело інформації: http://noc-ukr.org/news/16484/

 
20 квітня 2018

 203 перегляда

 
 
123123