Сьогодні наша країна вперше відзначає День української державності

Торік президент України Володимир Зеленський під час урочистостей з нагоди Дня Незалежності запропонував запровадити нове державне свято – День української державності, яке відзначатиметься у день хрещення Київської Русі-України 28 липня.

За його словами, точкою відліку української державності вважається рік заснування Києва, столиці Київської Русі й сучасної України. Тому нове свято відзначатиметься у день розквіту української державності – у день хрещення Київської Русі.

Президент України Володимир Зеленський привітав громадян із Днем української державності:

«Нашу велику українську сім‘ю єднає родина державних символів України. Це три брати: Державний прапор України, Державний герб і Державний гімн. На мою думку, дуже важливо не лише відзначати появу державності, а й об’єднуватися задля її збереження. Ми думали, що запанували у своїй сторонці. Ми кладемо душу й тіло за нашу свободу. Бо забули, що ще далеко не всі вороженьки – як роса на сонці… Але ми не забули, якого ми роду. А отже, нам точно усміхнеться доля, бо це наша доля».

Колектив Футбольної асоціації студентів м. Києва щиро вітає всіх українців із цим святом, яке вказує на те що нашій нації та нашій країні не 30, а вже понад 1000 років. Україна була, є і буде сильною, незламною та незалежною державою та ніхто цього не зможе змінити! Слава Україні!

Прес-служба ФАКС

 
28 липня 2022

 40 переглядів

 
 
123123