Вадим Місюра вручив нагороди партнерам студентського футболу з НУФВСУ

В середу, 24 листопада у стінах музею історії Національного університету фізичного виховання і спорту України відбулось урочисте нагородження партнерів та друзів київського студентського футболу нагородами Асоціації футболу м. Києва з нагоди 110 років столичного футболу.

Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва Вадим Місюра особисто вручив нагороди Ользі Володимирівні Борисовій – проректору НУФВСУ з науково-педагогічної роботи, Мирославу Васильовичу Дутчаку – першому проректору з науково-педагогічної роботи, Володимиру Васильовичу Залойло – доценту кафедри футболу та засновнику ФАСК, тренерам футбольних та футзальних студентських команд Ігорю Дейнеко, Тарасу Чопілко та Сергію Бойченко за високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток футболу та футзалу в м. Києві.

З цього приводу своєю думкою поділилась Ольга Борисова: «Дуже важливо, що є люди, які займаються розвитком та популяризацією студентського футболу в столиці та дуже приємно бути частиною цієї команди однодумців. Тандем президентів асоціацій Вадим Місюра та Ігор Кочетов не забувають про роботу викладацького складу та тренерів і відзначають нас почесними нагородами, що додає впевненості у власних силах.»

Також своєю думкою з приводу нагородження поділився тренеру команди з футболу НУФВСУ Сергій Бойченко: «В останні роки рівень організації та проведення студентських змагань росте, що дуже важливо для тренерів та самих студентів. Такі нагороди мотивують нас та вселяють оптимізм щодо майбутнього, як студентського футболу, так і футболу в місті Києві загалом. 110 років київському футболу – чудова нагода, аби згадати всіх причетних та всіх, хто стояв у витоків організацій.»

Фото: Заіка Вікторія

Прес-служба ФАСК

 
25 листопада 2021

 143 перегляда

 
 
123123