НУБіПУ перервали невдалу серію в матчі з НУФВСУ

В понеділок, 15 листопада стартував 8 тур ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО, в якому колектив Національного університету біоресурсів та природокористування України приймав команду Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Останні три поєдинки стали справжнім нічним жахом для команди з НУБіПУ. Всі три матчі проти лідерів вони програли на власному полі. Якщо у випадку з «Меркурієм» та «Динамо-Академією» шансів справді було мало, то в минулому турі прикра мінімальна поразка від КУБГ могла суттєво вплинути на мікроклімат у команді. Але є і позитив для «аграріїв», адже нарешті одужав та повернувся на тренерську лаву їх наставник Артем Іллічов, що додавало хлопцям впевненості на полі. Суперник знову здивував на старті поєдинку. Вже традицією став гол від Дмитра Єрмака на початку матчу. В цьому випадку на 5-й хвилині скидка від партнера на вільного нападника і Єрмак відкриває рахунок в матчі. Господарі поля недооцінили суперника та одразу ж перевили гру на їхню половину поля. Майже одразу рахунок міг ставати рівним, але за гостей зіграла поперечка воріт, яка врятувала від пропущеного голу. На 24-й хвилині непогана подача з флангу на голову Андрію Пашко завершилась точним ударом захисника, так рахунок став рівним. Ще одна передача з правого флангу, невпевнена гра захисників і на дальній стійці Євген Мельничук залишився один біля вже порожніх воріт – 2:1 на користь НУБіПУ. До перерви Мельничук оформив дубль, завдяки чудовому пасу Назарія Півня точно на голову Євгенові. На перерву команди пішли за переваги господарів у 2 м’ячі.

Знову початок тайму і знову чудова нагода Дмитра Єрмака, аби відзначитись швидким голом, але цього разу його націленість на ворота зіграла з ним злий жарт, адже його удар з гострого кута не був небезпечним, але вільними у чужому карному майданчику було одразу два партнери нападника, які могли робити рахунок 3:2. Це таки сталося, але вже ближче до 70-ї хвилини, коли Артур Мороз непогано розібрався на лівому фланзі із захисником, убрав м’яч під праву та чудовим обвідним ударом поцілив у дальню дев’ятку воріт Ростислава Сидоренко. Але шансів на камбек було відверто мало, тому що вже за кілька хвилин кращий голеодор своєї команди Валентин Овчарук реалізував вихід віч-на-віч, він же поставив крапку в цьому поєдинку своїм точним ударом під завершення матчу. 9 та 10 голи нападника у поточному сезоні та третя сходинка в списку кращих бомбардирів змагань з футболу серед студентів під егідою ФАСК. 5:2 на користь НУБіПУ, які подарували своєму тренеру цю перемогу, яка була переконливою, хоча далеко не ідеальною. Натомість для НУФВСУ це був перший поєдинок в сезоні на натуральному покритті, що було помітно за рахунок великої кількості браку в простих ситуаціях, але хлопці непогано себе проявили в матчі проти бронзового призера минулорічного чемпіонату.