КУБГ у неоптимальному складі перемагають НУФВСУ

Саме із перенесеного матчу 9 туру ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО стартував поточний ігровий тиждень. 9 листопада на полі середньої школи №231 колектив Київського університету ім. Бориса Грінченко приймав збірну Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Після виїзного програшу від «Динамо-Академії» в минулому турі, команді Сергія Швеця необхідно було віднайти в собі сили та реабілітуватись перед рідними вболівальниками вже у матчі з НУФВСУ. Відсутність багатьох основних виконавців «грінченківців» - ще одна з причин, які могли вплинути на ігрові кондиції команди. Суперником для КУБГ став колектив, який в минулому турі вирвав перемогу у НПУ ім. Драгоманова із рахунком 4:3 та загалом проводить один з найбільш складних сезонів у свої історії – «інфіз». Початок гри видався досить рівним, попри всі сподівання на активність від господарів. Кілька напівмоментів біля обох воріт, активні Никоненко, Чава та Єрмак, ал до голів справа дійшла лише в середині першого тайму. На 22-й хвилині Максим Легута чудовим розрізним пасом вивів на ударну позицію Владислава Никоненко і кращий бомбардир своєї команди відкрив рахунок в матчі. Вісім хвилин потому вже Андрій Виговський асистував нападнику і «Ніка», як його називають партнери по команді, оформив дубль. Гості відповіли однією чудовою атакою, як мав завершувати голом Артем Чава, але трохи не влучив у верхній кут воріт суперників. Тож за комфортної переваги в два м’ячі на користь «грінченківців» команди пішли на перерву.

Друга половина гри стартувала із атак команди «інфізу». На початку тайму Дмитро Єрмак не реалізував вихід віч-на-віч з Сергієм Седляром, останній вийшов переможцем із цієї дуелі. Гра заспокоїлась та стала рівною, аж поки не настала вирішальна «п’ятихвилинка». Так, саме з 83-ї по 88-у хвилини було вирішено долю матчу. Спочатку Владислав Никоненко забив ще двічі, оформивши покер, а згодом крапку в матчі поставив Данило Костюкевич. До речі, Никоненко забив вже 20 голів за 7 зіграних турів та з великим відривом лідирує в списку кращих бомбардирів цього сезону. Для колективу з НУФВСУ це була ще одна гра, де було мало гольових нагод і шансів на бодай один заліковий пункт. Не втомлююсь повторювати, що команда не схожа сама на себе і, напевно, їм як нікому іншому необхідна зимова пауза для якихось змін, адже це все-таки Національний університет фізичного виховання і спорту України.