На святковому вечері ФФК відзначили кращих у студентському футболі столиці

18 грудня 2019 року у НСК ”Олімпійський” відбувся святковий вечір “Зв'язок поколінь. Ветерани футболу – дітям”, присвячений підведенню підсумків київських міських змагань з футболу. На свято прийшли понад 300 ветеранів, керівників та тренерів міських футбольних клубів і шкіл, фахівців судівського корпусу, меценатів та спонсорів.

Відкрив урочистості Голова Федерації футболу м. Києва Ігор Кочетов, який привітав усіх з успішним закінченням спортивного сезону 2019 року, подякувавши партнерам та спонсорам Федерації за надання всілякої підтримки в підготовці та проведенні цього заходу.

З привітальним словом виступив директор Департаменту молоді та спорту КМДА, олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт. Голова Федерації м. Києва Ігор Кочетов вручив Вадиму Марковичу медаль ФФК «За заслуги» першого ступеня.

Під час церемонії визначення та нагородження номінантів футбольного року, були відзначені кращі гравці та трененри у різних вікових категоріях. В студентському футболі столиці нагороди отримали головний тренер команди Національного університету фізичного виховання та спорту України Сергій Бойченко та один з лідерів цієї команди Дмитро Мохначук.

Джерело інформації: ffk.kiev.ua/15343-cvyatkovyj-vechir-zv-yazok-pokolin-veterany-futbolu-dityam

 
26 грудня 2019

 208 переглядів

 
 
123123