"Грінченківці" в десятці кращих студентських команд світу

Українці боролися до останнього у матчі 3 туру групового етапу чемпіонату Світу серед університетів 2019 в Китаї. Боролися, але пропустили лише один гол від Університету Менджі (Південна Корея, Сеул).

25 листопада відбулася завершальна гра в групі "С" між командою Київського університету імені Бориса Грінченка та збірною університету Менджі зі столиці Південної Кореї.

Матч розпочався дуже напружено, адже від нього залежав вихід команди з групи. Збірна Кореї постійно "тягнула" час. У "грінченківців" було багато можливостей забити в ворота суперника, але реалізувати їх так і не вдалося.

Корейці в другому таймі використали свій момент та забили єдиний гол у зустрічі - 0:1. До кінця матчу "грінченківці" не втрачали віру в себе та доклали максимум зусиль для перемоги, але цього було недостатньо. 

В середу, 27 листопада наші хлопці зустрічалися з командою Пекінського Інституту технологій, де перемогли із рахунком 2:0, завдяки голам Максима Крука та Богдана Самотуги.

Таким чином, вже цієї п'ятниці "грінченківці" зіграють у матчі за 9-10 місце проти Вюрцбурзького університету Юліуса Максиміліана. Цікавим фактом є те, що до першої четвірки гарантовано не потраплть команди з Європи. Серед предендентів на чемпіонство команди з Мексики, Уругваю, Кореї та Австралії.

Прес-служба ФАСК

 
28 листопада 2019

 203 перегляда

 
 
123123