НУХТ переграє команду Хмельницької області

17 жовтня У Києві розпочалися фінальні змагання ХІI літньої універсіади з футболу. У четвертій группі на полі зійшлися: об'єднана команда НУХТ-НАВС та Хмельницький національний університет. Перші хвилини матчу були сумбурні, але з середини тайму кияни заволоділи перевагою, що і вилилось у забитий м'яч: Ярослав Аксенов елегантно вийшовши віч-на-віч з голкіпером переграв опонента і відкрив рахунок.

Після перерви малюнок гри не змінився, господарі повністю володіли ігровою і територіальною ініціативою. У середині другого тайму Ярослав Аксенов забиває ще один м'яч, оформлюючи дубль у зустрічі. Під кінець другого тайму все той же Ярослав Аксенов вивів на побачення з голкіпером Миколу Кібиша який без труднощів переграв воротаря і зробив остаточний рахунок матчу. 3:0 -  перемога Киян.