«Економіст» – півфіналіст Кубку

У четвер, 20 квітня, на стадіоні «КНЕУ» мав визначитися другий півфіналіст Кубку міста Києва. Місцевий «Економіст» приймав команду НПУ ім. Драгоманова. Забігаючи наперед відзначимо, що гра видалася напрочуд бойовою, цікавою та результативною, чим, до речі, і має відрізнятися кубкова дуель.

Рахунок у матчі був відкритий вже на 11-й хвилині. Правий захисник «драгоманівців» Артем Аландарєв змістился з фланга у центр, та видав блискучий пас на хід Макару Бугаю. Вийшовши віч-на-віч з воротарем нападник гостей на залишив шансів Дмитрові Компанієцу – 0:1.

Повівши у рахунку «драгоманівці» відійшли назад, віддавши інициативу господарям. Але скористатися теріторіальною перевагою «Економісту» не вдалося. Окрім кількох кутових та стандартів іншої угрози Геннадія Біча. Натомість на 35-й хвилині пропустили вдруге. Після розіграшу штрафного Макар Бугай відправив м’яча точнесенько на голову Артему Аландарєву і той поцілив у кут – 0:2. Майже одразу Дмитро Горстка перевірив надійсність Компанієца здалеку, а коли воротар відбив, Сирдюк мав добивати м’яча у ворота, але «економістів» врятував голкіпер.

А на 41-й хвилині господарям вдалося відіграти один гол. Петро Варивода вірвався до штрафної, де його дуже жорстко зустрів Володимир Мойсеєнко – пенальті. Вирок привів в дію Дмитро Ульянов – 1:2.

Друга половина зустрічі почалася з атак господарів поля і згодом їм вдалося встановити рівновагу у матчі. На 57-й хвилині Дмитро Сич перевів м’яча з лівого фланга на правий, а звідти Максим Приз прострелів на лінію штрафного майданчику, де Євген Мамайсур прицільним ударом вразив дальній кут – 2:2.

Команда Геннадія Біча і надалі продовжувала атакувати і на 72-й хвилині змогла повести у рахунку. Андрій Кисіль взяв гру на себе, пройшов лівим флангом і увійшовши до штрафного майданчику без перешкод пробив у ближній кут. Ні воротар, ні захисники «драгоманівців» чомусь не наважилися атакувати гравця «Економіста» - 3:2.

Втім, гостям дуже швидко вдалося відігратися. Винним у цьому став Дмитро Компанієць, не уважно зігравший у рамці. З 40 метрів зі штрафного Дмитро Барабаш відправив м’яча у у напрямку воріт. Шкіряний перелетів гравців обох команд та воротаря «економістів», який неуважно покинув власні володіння і потрапив у сітку – 3:3. Через дві-три хвилини «драгоманівці» знову ледве не влучили після стандарту, але цього разу м’яч пролетів над поперечиною.

А на 80-й хвилині прийшла черга відзначитися господарям. Знову Мойсеєнко зфолив на Варивода у штрафному майданчику і арбітр вдруге у матчі вказав на «позначку». Дмитро Ульянов і цього разу не схибив – 4:3.

На останніх хвилинах «драгоманівці» намагалися врятувати гру. В одному епізоді гості навіть спровокували Дмитра Компанієця «заробити» вилучення. Але й чисельна перевага не принесла користі команді Мар’яна Марущака. У підсумку «Економіст» здобув важку перемогу та кваліфікувався до півфіналу.