6 квітня - Міжнародний день спорту заради розвитку та миру

Сьогодні весь Світ відзначає Міжнародний день спорту заради розвитку та миру (International Day of Sport for Development and Peace).

23 серпня 2013 Генеральна Асамблея ООН одноголосно прийняла рішення відзначати 6 квітня як Міжнародний день спорту.

Як зазначається у відповідній оонівській резолюції, спорт, який є одним із інструментів освіти, розвитку і миру, сприяє зміцненню співробітництва, солідарності, терпимості, розумінню і соціальній інтеграції, як на місцевому, так і на національному і міжнародному рівнях.

Його внутрішні цінності, такі як командний дух, чесність, дисциплінованість, повага до супротивника і правил гри сприймаються в усьому світі і можуть застосовуватися для зміцнення солідарності, соціальної згуртованості та мирного співіснування.

Спорт об’єднує нас навколо позитивних цінностей і сприяє зміцненню культурі діалогу за межами національних кордонів. Історія спорту свідчить про те, що він здатен руйнувати стереотипи, ініціювати і посилювати рух за права і гідність кожної людини, привертаючи до них увагу всього світу.

Футбольна асоціація студентів м. Києва вітає всіх спортсменів із цим святом та нагадує, що актива фізична і інтелектуальна активність молоді є запорукою нашого загального процвітання та благополуччя. 

Прес-служба ФАСК

 
6 квітня 2021

 37 переглядів

 
 
123123