НПУ ім. Драгоманова йде у відрив

До очної зустрічі команди підійшли у діаметрально протилежних настроях: у минулому турі команда Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова впевнено перемогла НТУУ «КПІ» (9:0), а команда Міжрегіонального вищого професійного училища звязку поступилася Університету ім. Грінченка (2:6).  Гра повинна була дати відповідь на запитання: чи готові «звязківці» втрутитися в боротьбу за чемпіонство, або задовольняться третім рядком турнірної таблиці.

Матч розпочався з обопільних атак обох команд. Боротьба в основному точилася між карними майданчиками й територіальною перевагою володіла команда «зелених» (МВПУЗ).  Та першими забили «помаранчеві» (НПУ ім. Драгоманова) -  на 11 хвилині Анна  Шульга відгукнулася на передачу з лівого флангу й впритул «розстріляла» голкіпера «звязківців».  Не минуло й хвилини й Анна подвоїла рахунок -  за рахунок високого пресингу гравці НПУ ім. Драгоманова змусили помилитися кіпера «зелених» й Шульга після перехвату мяча зірвала овації публіки. Ще через хвилину команду МВПУЗ відправила в нокдаун Дубицька  - гравець "помаранчевих" скористался помилкою захисників  й з далекої відстані поклала мяча у праву від воротаря «шістку».  3:0 -  всього за три хвилини! Незадовго до перерви «зелені» відквитали один мяч  - Кузьміч в одній з нечисленних контратак вдало пробила «кіпера» «помаранчевих». Та остаточне слово у першому таймі все ж залишилося за «драгоманівцями» - Зенько голом в роздягальну значно покращила настрій своїй команді.

Псіла перерви «звязківці» почали більш чітко грати з гравцями нападу НПУ ім. Драгоманова й агресивніше в атаці.  Додав впевненості їм у цьому швидкий м’яч -  Нікітіна відкрила персональний лік голам у жіночій першості. Першу половину тайму  «зелені» активно тиснули на ворота суперниць й здавалось от-от зрівняють рахунок. Але своє вагоме слово сказала Шульга – спочатку на 27 хвилині Анна на правому фланзі замкнула простріл зліва, а менш ніж за дві хвилини перебуваючи майже в ідентичній позиції оформила «покер». 6:2 -  гру було зроблено. Та «драгоманівці» не зупинилися й продовжували «куражити» - спочатку Шульга забила п’ятий м’яч, поклавши «плямистого» дальнім ударом у «дев’ятку», а потім Сидоренко оформила   «дубль» за дві хвилини (забивала дальнім ударом після помилки голкіпера «зелених» й замкнула навісу зліва).  Вписала м’яч на свій рахунок й Заленська, влучно пробивши з лінії карного майданчика.

Остаточну крапку поставила Васковець -  після вільного удару Марія вдало замкнула передачу. 11:2 -  господарі впевнено розправилися з «зв’язківцями» й готуються до наступних ігор. МВПУЗ ж знову показував моментами пристойну гру, яка можливо дозволить їм зачепитися за третю сходинку.

 

Автор: Бобр Денис

 
16 грудня 2014

 811 переглядів