НПУ – другий фіналіст Кубку ФАСК з футзалу
Будучи господарями зали, «драгоманівці» приймали в гостях команду НУБІПУ, що передбачало справжню боротьбу. З перших секунд «педагоги» відкривають рахунок, одразу розпочавши з активних дій. Суперники чомусь дезорієнтовані, їм не вдається вести гру, лише оборонятись. «Червоні» здійснюють передачі чітко флангами, маневруючи між противниками і не зважаючи на передчасний поспіх в ударах, хлопцям вдається забити ще двічі – 3:0.
Помітно що «зелені» почуваються невпевнено та не можуть атакувати, полишаючи захист, та все ж у другому таймі помітно, що команда розпочинає гру на випередження тримаючись центра поля.
І не дарма, як тільки хлопці почали грати на рівних, гості стають небезпечними у своїх передачах, з відривом у дві хвилини вони забивають 2 м’ячі у ворота «педагогів» – 5:2. Вболівальники обох команд неоднозначні щодо результату цієї гри, адже НУБІП розпочали жорстку гру проти впевнених у собі лідерів. НПУ не зволікаючи поповнюють скарбницю забитих м’ячів, даючи зрозуміти, що вони не лише тактики, але й відмінні практики.
І не зважаючи на те, що господарі дозволили поставити крапку у цій зустрічі гостям, які на 40-ій хвилині забили – 6:3, «драгоманівці» – переможці. НПУ-НУХТ - дійсно великий фінал!
Вікторія Котощук
Фото: Роман Хоботов
Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК -Parimatch.ua
www.parimatch.ua
www.facebook.com/parimatch.ua
vk.com/pari_match_ua
774 перегляда















