Красуні-призери IV Чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ

В середу, 25 квітня в спортивному в спортивному комплексі Національного університету фізичного виховання та спорту відбулась церемонія нагородження призерів IV Чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ під егідою ФАСК.

На церемонію завітали представники керівництва університетів, органів місцевої влади, спортивні діячі столиці, представники засобів масової інформації та студенти-вболівальники, які палко підтримували команди своїх університетів на трибунах.

Нагородити кращі жіночі студентські команди столиці з футзалу було доручено Вадиму Стеценко - голові Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Олександру Яцуню - Голові Київської організації профспілки працівників освіти і науки України, Начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергію Бобровнику, Інні Дідич - Голові Асоціації жіночого футзалу м. Києва та Президенту Футбольної асоціації студентів м. Києва – Вадиму Місюрі. Саме їхні вітальні слова почули гравці, тренери, вболівальники на трибунах та ті, хто спостерігав за церемонією біля екранів моніторів та телевізорів.

Бронзові нагороди IV Чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ здобула збірна команда Національного університету фізичного виховання та спорту та Київського національного торговельно-економічного університету. Віце-чемпіонками стали дівчата з Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова, а золоті нагороди Вищої ліги другий рік поспіль отримали гравці команди Національного університету харчових технологій.

Рада тренерів разом з членами Виконкому ФАСК визначили переможниць в окремих номінаціях. Так кращим бомбардиром сезону 2017-2018 рр. стала Анастасія Кліпаченко – капітан команди НУХТ. Кращим воротарем було визнано Анастасію Терех зі збірної НУФВСУ-КНТЕУ. Капітан НПУ ім. М. Драгоманова Вікторія Коденець отримала нагороду «Кращий гравець» ІV Чемпіонату міста Києва з футзалу серед жіночих студентських команд. Кращим тренером другий рік поспіль став Тарас Шпичка – головний тренер команди Національного університету харчових технологій.

На цьому нагороди не завершились, адже в березні цього року Футбольна асоціація студентів м. Києва спільно з торговою маркою “Parimatch” другий рік поспіль дали старт конкурсу «Міс фото ФАСК 2018», в якому взяли участь п’ять чарівних дівчат з команд Вищої ліги ФАСК. Протягом місяця наші читачі віддавали свої голоси за спортсменок-красунь, а члени журі впровадили номінації для учасниць. Але першою була нагороджена Анастасія Кліпаченко, яка брала участь в цьому конкурсі минулого року та стала його обличчям цього року. Слід відзначити, що участь у голосуванні взяли близько 10 000 користувачів соціальних мереж. Тож номінації між конкурсантками було розподілено наступним чином - капітан команди Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова Вікторія Коденець отримала звання «Міс чарівність», Олеся Гранат з Національного університету біоресурсів та природокористування стала «Міс грація», титул «Міс елегантність» здобула Світлана Голоско з команди Національного авіаційного університету, а Олександра Баб’юк з Київського університету ім. Б. Грінченка отримала нагороду «Міс овація». Переможницею конкурсу Міс фото ФАСК 2018» стала Анастасія Дмитренко – студентка Національного університету фізичного виховання і спорту, гравець збірної НУФВСУ-КНТЕУ. Діадему та квіти Анастасії вручили Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва Вадим Місюра та Голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко.

Під час нагородження та фінального матчу для вболівальників та команд виступала команда юніорів клубу Cheer Ladies.

По завершенню нагородження відбувся фінальний матч розіграшу Кубку з футзалу сере жіночих команд ВНЗ столиці, в якому зустрілись колективи Національного університету харчових технологій та Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова.

Владислав Третяк

Фото: Дмитро Івашков

Генеральний партнер ФАСК: TM Parimatch

Офіційний партнер ФАСК:  АБ "Укргазбанк"

Партнери ФАСК:"Українська страхова група", TM "Select", Федерація футзалу м. Києва, ТОВ "Перша приватна броварня", ТОВ "Міленіум спорт", Всеукраїнська футбольна асоціація студентів, Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України.

Генеральний інформаційний партнер - ХSPORT.

Інформаційний партнер – SPORT.UA

 

 
26 квітня 2018

 337 переглядів

 
 
123123