Дівчата з ХНЕУ ім. Кузнеця стали другими на Європейських університетських іграх

Вчора відбулась фінальна зустріч жіночих змагань з футзалу в якій команда з Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця грала проти іспанського колективу з Університету Короля Хуана Карлоса. На груповому етапі ці команди вже зустрічалися, а іспанки стали єдиними, кого не вдалось здолати нашим дівчатам (5:5).

У фіналі сильнішими були студентки «королівського» університету – 5:3 на їх користь. Голи в український команді на рахунку Анастасії Кліпаченко, Таїсії Бабенко та Дарини Ткаченко. Ми щиро вітаємо дівчат із срібними нагородами та вдячні за їх чудовий виступ на ЄУІ 2022 року в Лодзі.

Хлопці з Харківського національного університету ім. Каразіна вчора здобули перемогу 10:1 над Маріборським університетом (Словенія) та вже сьогодні о 16:00 проведуть зустріч за 5 місце турніру. Суперником наших футзалістів буде команда Белградського університету, з якою харків’яни вже зустрічались в рамках групового етапу та здолали сербів із рахунком 5:0. Бажаємо успіхів нашій команді!

Прес-служба ФАСК

 
23 липня 2022

 53 перегляда

 
 
123123