Футзалісти вийшли на старт нового сезону!

ФАСК оголошує про початок нового сезону чемпіонату з футзалу серед чоловічих та жіночих студентських команд столиці! Старт цього чемпіонату є важливим символом стійкості та єдності для української молоді та демонструє силу духу навіть в умовах складних випробувань.

"Цей чемпіонат є свідченням незламності нашої молоді та віри в перемогу України," — зазначив президент ФАСК Вадим Мисюра. Він підкреслив, що проведення змагань є не лише підтримкою спортивного духу серед студентів, а й нагадуванням про нездоланність української нації.

Протягом сезону команди будуть змагатися за звання кращих у Києві, а переможці отримають можливість представляти столицю на всеукраїнських змаганнях. Усі матчі будуть проведені з дотриманням безпекових норм стосовно глядачів та учасників спортивних змагань.

 

Члени Виконкому 1 та 2 рішенням затвердили склад учасників XXII серед чоловіків та  X чемпіонату серед жінок. 

Склад груп А та Б серед чоловіків:

 

Склад групи серед жінок:

Слідкуйте за результатами та підтримуйте студентські команди міста в їхній запеклій боротьбі. Більше деталей — на нашому сайті.

 

 
1 листопада 2024

 232 перегляда