Беззаперечна перемога

Початок навчального року ознаменувався цілою низкою яскравих подій. Однією з них став Кубок першокурсника з футзалу Національного університету харчових технологій.

Запекла боротьба, сплески емоцій,  адреналін,  азарт, підтримка вболівальників, прикрість поразок і радість перемог, все те, за що ми любимо футбол, можна було спостерігати від стартового свистка матчу-відкриття, до фінального свистка вирішального поєдинку.

Після тижня напружених матчів визначилися фіналісти. У фінальному двобої зійшлися команди факультетів інженерної механіки та пакувальної техніки й економіки і менеджменту.

Напружений і важкий перший тайм завершився з рахунком 0:0. Але вже на шостій хвилині другого Михайло Бабенко вивів команду факультету економіки і менеджменту вперед. Переможний, другий гол забив Андрій Потапов. Відмінну реакцію й чудову гру продемонстрував воротар команди економістів Віктор Шумило. Завдяки злагодженій, технічній грі команда факультету економіки і менеджменту, вигравши з рахунком 2:0, стала переможцем турніру й володарем Кубку першокурсника-2013.

Шлях до цієї перемоги був нелегким й тернистим, адже футболістам факультету чотири роки поспіль не вдавалося здолати першу сходинку п’єдесталу. На шляху до перемоги команда двічі перемогла футболістів факультету хлібопекарських і кондитерських виробів (у першій грі 13:0 та у чвертьфіналі 4:2) й буквально вирвала перемогу у півфіналі у команди факультету обліку, фінансів та підприємницької діяльності (3:2).